Latviešu valodas un literatūras 50. valsts olimpiādes rezultāti

Februārī Daugavpilī notika latviešu valodas un literatūras 50. valsts olimpiādes 2. posms (novada posms) un ir zināmi tā rezultāti.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas izglītojamie olimpiādē piedalījās visās klašu grupās: 5.-6. klase, 8.-9. klase un 11.-12. klase. Esam priecīgi par mūsu skolēnu gūtajām vietām divās klašu grupās!

Atzinību 5. -6. klašu grupā ieguva  6. d klases skolnieks Artemijs Valainis (skolotāja Inese Sardiko) un 5. c klases skolniece Arina Zubova (skolotāja Iveta Vasitova), savukārt augstajā II vietā ierindojās 6. d klases skolnieks Ignatijs Dubovskis un 6. c klases skolniece Zlata Zeņkova (skolotāja Inese Sardiko), kā arī  6. b klases skolniece Maija Tihonoviča (skolotāja Ija Ņeživenko).

Atzinību 8.-9. klašu grupā saņēma 9. d klases skolniece Aleksandra Jevsejeva (skolotāja Marina Fekļistova), III vietu ieguva 8. c klases skolnieks Daniels Dortiņš (skolotāja Nora Kokiņa), bet šoreiz visaugstāko – II vietu – ieguva 9. f klases skolnieks Andrejs Belouss (skolotāja Marina Fekļistova).

                Sveicam skolēnus ar gūtajiem panākumiem un vēlam turpināt padziļināti apgūt latviešu valodu un literatūru! Paldies skolotājām par prasmi sagatavot un motivēt skolēnus dalībai olimpiādē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search