Lielais pasākums “Kopā mēs esam spēks”

Š.g. 24. novembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolā  norisinājās jauniešu projekta “Kontakts” 3. aktivitāte – liels pasākums “Kopā mēs esam spēks”. Tas bija 7.-8. klašu skolēnu un pedagogu kolektīva saliedēšanās pasākums.

Skolēnu pašpārvaldes rīkotās 80.-90. gadu stila diskotēkas mērķis bija ne tikai atpūsties un sajust pagājušo gadu gaisotni, bet arī saliedēt skolēnu un skolotāju kolektīvu. Visiem bija ieteikts  ģērbties 80.-90. gadu stilā. Pasākuma laikā  bija iespēja nofotografēties ar draugiem speciāli izveidotajā foto zonā. Visi varēja pacienāties ar kliņģeriem un konfektēm. 

Ballītē skolēni un skolotāji ne tikai dejoja, bet arī piedalījās radošajās aktivitātēs,  piemēram, konkursā “Atdzīvini gleznu” un “Viskošākais tērps”. Bija konkursi, kuros varēja pārbaudīt ātrumu un reakciju, piemēram, “Noķer kaimiņa nūju” un “Piramīda no papīra glāzītēm”. Visvairāk skolēniem patika  konkurss “Dejas uz avīzēm”, kura galvenais uzdevums bija nekautrēties un kustēties mūzikas ritmā. Diskotēkas  beigās visaktīvākie skolēni saņēma dāvanu par košāko kostīmu 80.-90. gadu stilā. 

Nobeigumā jautrā zibakcija saliedēja visus! To novadīja talantīgās meitenes no deju studijas “STOP TIME”.

Mēs ceram, ka šis pasākums visiem bija interesants un pilns ar pozitīvām emocijām un ilgi paliks skolēnu un skolotāju atmiņā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
11. a klases skolniece
Jana Nitiša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search