Mācības, sports, atpūta un pastaiga Daugavpils piedzīvojumu parkā “Tarzāns”

Š.g. 20. maijā Daugavpils Zinatņu vidusskolas 8. b klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Daugavpils piedzīvojumu parku “Tarzāns”.

Ejot caur Stropu mežu, apskatījām skaistās priežu audzes, satikām dzīvnieciņus, kuri gan bija ļoti bailīgi. Redzējām stirnu, ezīti, nedaudz traucēja kukaiņi. Odi šogad pat ļoti saulainā laikā ir varen uzmācīgi. Skolotāja lika atkārtot, kas ir bioma, kas nedevās viegli. Bija ļoti patīkami būt mežā, kur galva “atpūšas”!

Tā, ejot, atpūšoties un mācoties, nonācām parkā “Tarzāns”, kura apmeklējumu mēs ļoti gaidījām. Ne visi tomēr sadūšojās kāpt tik augstu, tie varēja izmantot “tīkla futbolu”. Bet pārējie…. uhu!!! No sākuma instruktors mūs mācīja, kā kāpt, kā īstajā brīdī pārslēgt aprīkojumu, kā nepārslogot savu muskulatūru un citas noderīgas lietas šīs dienas sportošanai.

Mēs apmeklējām dažādas grūtības “Tarzāna” trases. Ne visi izgāja pēdējo, melno trasi, jo tā bija domāta ļoti drosmīgiem cilvēkiem un tādi starp mums atradās!

    Svaigā gaisā arī ieturējām pusdienas, un viss likās daudz garšīgāks. Noguruši, bet iespaidiem bagāti un priecīgi devāmies mājās!

    Paldies “Tarzāna parkam” un darbiniekiem par šo jauko dienu! Bija labi būt kopā ar klasi un pavadīt kopā laiku!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
8. b klases skolniece
Darja Vasjukeviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »