Atpūšamies un darbojamies kopā ar vecākiem

Š.g. 19. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1. d un 1. e klases skolēni kopā ar klases audzinātājām aicināja vecākus uz koncertu un ģimenisku kopā būšanu.

Bērni ar pedagogu palīdzību bija sagatavojuši jaukas dziesmas un dzejoļus par ģimenes vērtībām. Katrs bērns veltīja vecākiem jaukus pateicības vārdus. Klausoties bērnu teiktajos vārdos, vecāki varēja iejusties bērnu pasaulē un paraudzīties uz apkārtni bērna acīm. 

Pēc koncerta aktivitātes turpinājās klašu telpās, kur notika radošās darbnīcas. Vecāki ar savām atvasēm veidoja savas ģimenes ģerboni no sarūpētajiem materiāliem. Gluži ar bērnu azartisku degsmi vecāki jutās kā skolas laikā, sacenšoties par to, kuram padosies greznāks ģerbonis.

Mirkli vēlāk bērni kā milzīgs vienots organisms veidoja klases ģerboni, kurš pavadīs klasi turpmākos gadus visās veiksmēs un neveiksmēs.

Pēc visa sekoja draudzīga fotosesija skolas pagalmā.

Milzīgs paldies par sniegto atbalstu mūzikas skolotājiem un skolotājām Zojai Kņaževai un Natālijai Stivriņai!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
1. d klases audzinātāja
Ruta Pomaskova,
1. e klases audzinātāja
Svetlana Juhņeviča

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »