Matemātikas konkursa „Ķengurs-2024” rezultāti

Starptautiskais matemātikas konkurss spēle „Ķengurs – matemātika visiem” šogad ir noslēdzies, un rezultāti ir paziņoti.

Konkursā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.-8. un 10.-11. klašu skolēni, kopā 105 matemātikas interesenti. Visaktīvāk spēlē piedalījās mūsu skolas 2. klašu skolēni – 21, 5. klases pārstāvēja 15 skolēni, pa 12 skolēniem bija no 3. un 4. klasēm, pa 11 – no 7. un 10. klasēm, 10 skolēni – no 8. klasēm, 7 – no 6. klasēm un 6 – no 11. klasēm.

Katras skolas dalībnieki, ņemot vērā iegūtos punktus, savā klašu grupā tika sarindoti vietu secībā gan skolas, gan Latvijas mērogā.

Apsveicam skolēnus, kuri skolas līmenī ir ieguvuši 1. vietas: Artjoms Tarvids (2. a klase), Aleksejs Čelnovs (3. e klase), Ričards Nalivaiko (4. a klase), Arina Zubova (5. c klase), Ignatijs Dubovskis (6. d klase), Darja Antonova (7. b klase), (8. a klase), Daniels Mēters (10. a klase) un Jana Nitiša (11. a klase)!

Īpaši lepojamies ar Kirila Šeršņova panākumiem – mūsu skolnieks ir iekļuvis TOP 20, iegūstot 12. vietu 8. klašu grupā Latvijas līmenī!

Paldies visiem skolēniem par iesaistīšanos spēlē konkursā, par interesi par matemātiku un vēlmi apliecināt un pierādīt savas zināšanas! Pateicamies matemātikas skolotājām par savu audzēkņu motivēšanu dalībai konkursā! Panākumus un vēl labākas zināšanas nākamajos konkursos!

ASOCIĀCIJA ″ĶENGURS BEZ ROBEŽĀM″ apvieno dalībniekus no daudzām valstīm. Asociācijas mērķis ir vispārējas matemātiskās kultūras plaša izplatīšana un, protams, konkursa-spēles „Ķengurs”, kura notiek visās dalībvalstīs vienā dienā, organizēšana.
Konkursa forma: jautājumu saraksts ar atbilžu variantiem, konkursa diena un stunda, un galvenais princips – „balva visiem”, katram dalībniekam. Katrā valstī ir sava organizācijas komiteja, savas balvas, dažādu valstu rezultāti netiek salīdzināti viens ar otru.
Konkurss-spēle „Ķengurs – matemātika visiem” veicina matemātikas popularitāti un paaugstina skolēnu interesi par to. Spēle ne tikai stimulē skolas programmas apguvi, bet arī mudina skolēnus piedalīties citās olimpiādēs, konkursos un sacensībās.
2024. gada dalībnieku skaits vēl nav publiskots, bet 2023. gadā matemātikas sacensībās piedalījās 17767 skolēni no 251 Latvijas skolām.

Vairāk informācijas: https://www.kengurs.lv/lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search