Jauno vieglatlētu kauss

Š.g. 24. aprīlī Daugavpils Zinātņu vidusskolas meitenes Anastasija Stepanova un Liāna Magada (9. e klase), Evita Šnepste (9. b klase), Nadežda Sulaine (8. a klase), Jelizaveta Boroņenko (7. c klase) un Elīna Jahimoviča (7. d klase) piedalījās “Jauno vieglatlētu kausa” sacensībās.

Individuāli mūsu meitenes sasniedza augstus rezultātus: Liāna Magada – 1. vieta 300 m skriešanā un 2. vieta tāllēkšanā, Elīna Jahimoviča – 1. vieta augstlēkšanā un Evita Šnepste – 3. vieta lodes grūšanā.

Katras dalībnieces rezultāts deva punktus komandai, un kopvērtējumā mūsu komanda ieguva augsto II vietu! Lepojamies ar mūsu jaunajām vieglatlētēm un novēlam turpmākus panākumus! Paldies sporta skolotājiem par savu audzēkņu gatavošanu sacensībām un prasmi motivēt neatlaidīgi uzlabot savu sniegumu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sporta un veselības skolotājs
Aleksandrs Pitkevičs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ä¢imenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »
Search