Mazie skolēni ir lieli lasītāji

Katru gadu 2. aprīlī, Hansa Kristiana Andersena dzimšanas dienā, tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu grāmatu diena. Jau no 1967. gada šajā dienā īpaša uzmanība tiek veltīta lasīšanai un bērnu grāmatām, to autoriem un ilustratoriem.

Aprīļa pirmās nedēļas laikā projekta ”Palasi man grāmatu” ietvaros kopā ar bērniem lasījām grāmatas, atcerējāmies mīļākās bērnības pasakas un zīmējām tām ilustrācijas.

Bērni stāsta: Ksenijas mīļākā grāmata ir „Sarkangalvīte” un „Sniega karaliene”, Jeļizavetas (2. c klase) – „Sarkanās kurpītes”, Jeļizavetas (2. e klase) –  „Kaķītis Maks”, Darjas (2. e klase) – „Kukulītis” un ”Mazā nāriņa”, Janas (2. e klase) –  „Smurfi”, Maksima (2. e klase) – „Kaķēns Šmjaks”, Andžeja (2. e klase) – „Trīs musketieri”. Visiem bērniem patīk, kad grāmatas beigās labais uzvar ļauno!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
bibliotekāre
Inese Iščenko,
logopēde
Ludmila Beļikova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search