Mazie skolēni ir lieli lasītāji

Katru gadu 2. aprīlī, Hansa Kristiana Andersena dzimšanas dienā, tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu grāmatu diena. Jau no 1967. gada šajā dienā īpaša uzmanība tiek veltīta lasīšanai un bērnu grāmatām, to autoriem un ilustratoriem.

Aprīļa pirmās nedēļas laikā projekta ”Palasi man grāmatu” ietvaros kopā ar bērniem lasījām grāmatas, atcerējāmies mīļākās bērnības pasakas un zīmējām tām ilustrācijas.

Bērni stāsta: Ksenijas mīļākā grāmata ir „Sarkangalvīte” un „Sniega karaliene”, Jeļizavetas (2. c klase) – „Sarkanās kurpītes”, Jeļizavetas (2. e klase) –  „Kaķītis Maks”, Darjas (2. e klase) – „Kukulītis” un ”Mazā nāriņa”, Janas (2. e klase) –  „Smurfi”, Maksima (2. e klase) – „Kaķēns Šmjaks”, Andžeja (2. e klase) – „Trīs musketieri”. Visiem bērniem patīk, kad grāmatas beigās labais uzvar ļauno!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
bibliotekāre
Inese Iščenko,
logopēde
Ludmila Beļikova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »