Daugavpils valstspilsētas skolēnu skatuves runas konkurss

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1.-2. klašu skolēni veiksmīgi startēja Daugavpils valstspilsētas skolēnu skatuves runas konkursā.

Esam gandarīti, ka Anna Marija Sokolova (1. c klase), Gabriēla Pavlova (1. b klase) un Varvara Trofimova (2. f klase) ieguva 1. vietu un tika izvirzītas dalībai konkursa 2. kārtā. Paldies par aktīvu dalību konkursā arī 2. f klases skolniekam Kirillam Skripničenko, kuram līdz 1. vietai un iekļūšanai nākamajā kārtā nedaudz punktu pietrūka.

Paldies skolotājām Andrai Gipterei, Ivetai Kaķeševai, Allai Grigorjevai un Olitai Ļitvinskai, skolēniem un viņu vecākiem par atbalstu, kā arī skolas tehniskajam darbiniekam Aleksandram Maļecam par filmēšanu.

Novēlam visiem dalībniekiem veiksmi arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search