Daugavpils valstspilsētas skolēnu skatuves runas konkurss

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 1.-2. klašu skolēni veiksmīgi startēja Daugavpils valstspilsētas skolēnu skatuves runas konkursā.

Esam gandarīti, ka Anna Marija Sokolova (1. c klase), Gabriēla Pavlova (1. b klase) un Varvara Trofimova (2. f klase) ieguva 1. vietu un tika izvirzītas dalībai konkursa 2. kārtā. Paldies par aktīvu dalību konkursā arī 2. f klases skolniekam Kirillam Skripničenko, kuram līdz 1. vietai un iekļūšanai nākamajā kārtā nedaudz punktu pietrūka.

Paldies skolotājām Andrai Gipterei, Ivetai Kaķeševai, Allai Grigorjevai un Olitai Ļitvinskai, skolēniem un viņu vecākiem par atbalstu, kā arī skolas tehniskajam darbiniekam Aleksandram Maļecam par filmēšanu.

Novēlam visiem dalībniekiem veiksmi arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »