Mums jūdzi pievarēt ir nieks!

Trešo gadu pēc kārtas Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskola piedalās Latvijas Tautas sporta asociācijas organizētajā pasākumā “Eiropas jūdze”, kas pirmo reizi notika 2021. gadā.

Eiropas jūdze ir jauna iniciatīva, kas šogad notika laikā no 1. līdz 5. jūnijam vairākās Eiropas un pasaules valstīs. ISCA (International Sport and Culture Association, Starptautiskā sporta un kultūras asociācija) piedāvā katram iedzīvotājam veikt vismaz 1 jūdzi (t.i. 1,609 km) garu distanci, jo tieši šāda īsa un pieejama distance mudina cilvēkus pievērsties fiziskajām aktivitātēm. Šo distanci var veikt skrienot, staigājot, nūjojot utt. – jebkurā sev tīkamā veidā.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolā 5. jūnijā šis pasākums sākās ar iesildīšanās vingrinājumiem mūzikas pavadījumā.

Tad pirmsskolnieki kopā ar skolotājām soļoja līdz Daugavpils Zinātņu vidusskolas sporta laukumam, kur piedalījās jautrās stafetēs.

Pasākuma laikā bērniem izdevās nosoļot vairāk nekā jūdzi. Savās telpās pirmsskolā bērni atgriezās labā garastāvoklī un ar pozitīvām emocijām.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Marina Kalinka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search