Mūsu absolventes novērtētas novada līmenī

Latgales plānošanas reģions (LPR) ar pateicības rakstiem jau tradicionāli apbalvo sekmīgākos un aktīvākos Latgales vidusskolu absolventus, šogad tie ir 57. Pateicības rakstus saņems 14 Daugavpils pilsētas izglītības iestāžu absolventi, starp kuriem ir divas Daugavpils Zinātņu vidusskolas beidzējas.  

Latgales plānošanas reģiona pateicības rakstu “Par labām un teicamām sekmēm mācībās un aktīvu dalību skolas un novada sabiedriskajā dzīvē” saņems 12. a klases skolniece Anželika Ustinova un 12. b klases skolniece Darja Koļesņičenko.

Esam priecīgi par mūsu skolnieču paveiktā darba novērtējumu novada līmenī un vēlam turpināt aktīvu un panākumiem pildītu turpmāko mācību un izaugsmes ceļu!

Avots: https://www.daugavpils.lv/pilseta/iedzivotajiem/izglitiba-un-zinatne/zinas/14-daugavpils-skolu-absolventi-sanems-lpr-pateicibas-rakstus

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search