Mūsu Maksims – Daugavpils dižpuika!

Š.g. 10. maijā Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centrā “Jaunība” notika konkursa “Dižpuika 2023” fināls. Finālā piedalījās 10 dalībnieki no Daugavpils skolām, to skaitā bija Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni Juris Ružs (6. c klase), Iļja Lapuhovs (6. d klase) un Maksims Gasins (6. e klase).

Finālā bija jāveic trīs uzdevumi: lokomotīves salikšana un noformēšana, atslēgu piekariņa “Sporta bumba” pagatavošana un orientēšanās. Katra uzdevuma izpildes ilgums bija 60 minūtes.

Finālā punktus skaitīja no nulles, neņemot vērā pusfinālā iegūtos. Uzvarētāju noteica pēc fināla uzdevumu punktu kopsummas. Sīvā cīņā pirmo vietu ieguva mūsu skolēns Maksims Gasins.

Pēc dalības un uzvaras finālā Maksims pastāstīja, kas konkursā patika, kas sagādāja grūtības un ko viņš novēl dalībniekiem.

Maksims: “Konkurss bija ļoti interesants, bija kaut kas jauns, ko es iepriekš nebiju darījis. Vilciena salikšana man problēmas nesagādāja, bet izkrāsošana un noformēšana gan. Orientēšanās bija viegla, jo notika nelielā laukumā. Kad notika apbalvošana, man bija satraukums. Uztraucos, jo domāju, ka mani tūlīt izsauks un es kausu nesaņemšu. Bet, kad izsauca mani kā 1. vietas ieguvēju, es biju tik laimīgs kā nekad. Man mazliet žēl zēna, kurš saņēma otro vietu, jo viņš gandrīz uzvarēja. Labi, ka visi finālisti saņēma balvas. Iesaku dalībniekiem censties un gatavoties konkursam, lai uzvarētu nākamgad!”

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja 
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »