Jauns digitālais rīks – jaunas iespējas mācību procesā

No visām Daugavpils izglītības iestādēm, kuras lieto uzdevumi.lv platformu pārbaudes darbu un mājas darbu veidošanā, tieši Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni visaktīvāk lieto platformu, statistikā nodrošinot mums pirmo vietu, tāpēc tieši mūsu skola tika izvēlēta jauna digitālā rīka prezentēšanai.

Š.g. 10.maijā mūsu skolas aktīvākajiem pārbaudes darbu veidotājiem uzdevumi.lv pārstāvis Normunds Vilce novadīja klātienes apmācības, kuru laikā skolotāji tika iepazīstināti ar platformas uzdevumi.lv jauno rīku “Ātrie testi”. Rīks domāts ātras atgriezeniskās saites gūšanai mācību stundas noslēgumā.

Pilotprojektā aktīvi piedalīsies 13 pedagogi, kuri testēs digitālo rīku, sniegs atsauksmes un ieteikumus, taču digitālā rīka izmantošanas iespējas būs pieejamas visiem mūsu skolas pedagogiem.

Vēlam veiksmi un izdošanos pedagogiem, apgūstot un izmantojot jaunā digitālā rīka iespējas mācību procesā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search