Mūsu skolēni prot ātri skriet un tālu lēkt!

14.decembrī Daugavpils vieglatlētikas manēžā notika Daugavpils pilsētas vispārizglītojošo skolu jaunāko klašu skolēnu sacensības vieglatlētikā “Uzmanību! Starts!”

No mūsu skolas sacensībās piedalījās 5. un 6.klašu skolēni: E.Jahimoviča un A.Andrejčiks (6.e klase), J.Boronenko un J.Ružs (6.c klase), V.Čemodanovs (6.a klase), S.Andrejeva un D.Vasiļjevs (5.c klase). 

Esam lepni un pateicīgi mūsu skolēniem par cīņassparu un iegūtajām medaļām! Elīna Jahimoviča ieguva divas sudraba medaļas – tāllēkšanā un 300 m skrējienā – un bronzas medaļu 50 m skrējienā, savukārt Dāvids Vasiļjevs – sudraba medaļu 50 m skrējienā.

Lai veiksmīgi mūsu jauno vieglatlētu turpmākie starti!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
sporta skolotāja
Svetlana Bigate

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search