Mūzikas skolotāji pilnveido diriģēšanas prasmes

Š.g. 23.novembrī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika pedagogu profesionālās pilnveides kursi kora klases un diriģēšanas pedagogiem, ko vadīja Aira Birziņa.

A.Birziņa ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas kora diriģēšanas katedras profesore, Rīgas Doma meiteņu kora “ Tiara”, VEF Kultūras pils sieviešu kora “Dzintars” un Ogres kultūras centra sieviešu kora “Rasa” diriģente. A.Birziņa ir Vispārējo latviešu Dziesmu svētku virsdiriģente (XXIII, XXIV, XXV, XXVI).

A.Birziņas meistarklase bija lietderīga katram pedagogam, jo tika sniegta gan teorētiska, gan praktiska darba pieredze diriģēšanas pamatos un darbā ar bērnu kori, daudzveidīgi un interesanti ieteikumi iedziedāšanās vingrinājumos.

Šajos kursos mūsu skolas pedagogi guva zināšanas, kuras noderēs ikdienas darbā ar skolēniem.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas 
mūzikas skolotāji
Maruta Veļičko,
Ilona Ļaksa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search