Neformāla tikšanās ar Rīgas Stradiņa universitātes studentu

Daugavpils Zinātņu vidusskolas Skolēnu pašpārvalde uzaicināja Rīgas Stradiņa universitātes studentu uz tikšanos ar vidusskolēniem, lai viņi uzzinātu par studijām universitātē, studentu izaicinājumiem un problēmām.

Tā bija neformāla tikšanās, kuras laikā skolēni varēja uzzināt ne tikai par studiju iespējām, bet arī uzdot jautājumus par studentu dzīvi.

Skolēni nepiespiestā gaisotnē runāja par universitātes politiku un prasībām, jauniešu problēmām, kritiskās domāšanas nepieciešamību, valodas prasmēm, ikdienas dzīvi, skolēnu interesēm. Tikšanās divas stundas pagāja ļoti ātri. Saruna bija lietderīga un aizraujoša, jo jauniešiem studējošo pieredze ir svarīga.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Skolēnu pašpārvaldes koordinatore
Tatjana Steļmaka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search