Pielaikojam deputāta krēslu

Š.g. 24. janvāri 9. c klases skolēns Ļevs Taraņenko piedalījās pasākumā “Pielaiko deputāta krēslu”, ko Daugavpilī rīkoja Latgales reģiona Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieki Alīna Boliņa, Nikola Kursīte, Amanda Ludborža un Normunds Kalinka. Jauniešu organizētajam pasākumam atsaucās ne tikai Latgales reģiona pašvaldību deputāti – Aivars Bačkurs (Krāslavas novada deputāts), Guntis Rasims (Rēzeknes novada deputāts), Andrejs Elksniņš (Daugavpils domes deputāts), bet pasākumā klātesoši bija arī 14. Saeimas deputāti Leila Rasima, Viktorija Pleškāne, Juris Viļums un Kaspars Melnis.

Tā bija ļoti vērtīga pieredze, jo pasākumā “Pielaiko deputāta krēslu” notika simulācijas par jauniešu izveidotajām situācijām, kurās jaunie cilvēki iejutās deputātu lomā. Notika arī diskusijas, lai pārrunātu dažādus jautājumus par jauniešu iespējām Latgales reģionā.

Avots: Baltijas Reģionālais fonds 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Skolēnu pašpārvaldes koordinatore
Tatjana Steļmaka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search