Neparastā Miķeļdiena pirmsskolā

Parasti Miķeļdienas svinēšanai tiek gatavoti dažādi dzīvnieki, priekšmeti un kompozīcijas, izmantojot rudens dārzeņus un ogas. Šogad tika nolemts iet neierastu, bet dabai un dārzeņiem draudzīgāku ceļu – Miķeļdienā katrs audzēknis ar savu ģimeni tika aicināts piedalīties labdarības akcija “Saldā kukurūza”.

Akcijas mērķis bija savākt augļus un dārzeņus Latgales zoodārza iemītniekiem, kā arī sniegt priekšstatu bērniem, kā var rūpēties par mazākajiem draugiem. Katrā grupā bērni kopā ar skolotājām izrotāja kastes rudens veltēm. Sagatavošanas grupas bērni uzrakstīja novēlējumus Latgales zoodārzam.

Piektdien, 30.septembrī, 8. un 9.grupas bērni ar “Saldo kukurūzu” devās uz Latgales zoodārzu iepriecināt tā iemītniekus. 

Apmeklējot Latgales zoodārzu, bērni guva daudz pozitīvu emociju, uzzināja jaunus faktus par dzīvniekiem, viņu īpašībām un dzīves ritmu.

Paldies vecākiem, audzēkņiem un skolotājām par piedalīšanos labdarības akcijā “Saldā kukurūza”!

Paldies skolotājai Eļmirai Aksjutai par akcijas “Saldā kukurūza” organizēšanu!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

izglītības metodiķe

Marina Kalinka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search