Otrklasnieki ceļā uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu

Ziemas brīvdienu priekšvakarā, 23.decembrī, aktīvi iesaistoties vecākiem, tika nolemts sarīkot svētku pasākumu 2.e klases skolēniem ar dažādiem uzdevumiem. 
Pēc 2.klašu kopīgā pasākuma 2.e klases skolēni devās uz savu kabinetu, un tad plašajā gaitenī viņus sagaidīja vecāki ar sagatavotiem uzdevumiem, aicinot izpildīt Jaungada kvestu. Bērni sadalījās komandās un saņēma ceļa norādes.


Skolēniem tika piedāvāti septiņi dažādi uzdevumi: nosaukt atšķirības starp Ziemassvētku vecīti un Santa Klausu, uzminēt Ziemassvētku simbolus, atrast atšķirības starp sniegavīriem, pabeigt ziemas attēlu, izveidot sniegavīru no papīra, atšifrēt Ziemassvētku vecīša vēstuli, izveidot komandas aplikāciju. Ģērbušies karnevāla tērpos, otrklasnieki ar interesi pildīja kvesta uzdevumus soli pa solim un guva punktus par pareizi paveiktajiem uzdevumiem. 


Kad visi uzdevumi bija izpildīti, bērni ieradās kabinetā, kur viņus gaidīja salds pārsteigums – kliņģeris ar tajā ieceptu āķīgu mīklu! 
Pasākuma noslēgumā pie bērniem ieradās Ziemassvētku vecītis. Bērni ar entuziasmu pildīja Ziemassvētku vecīša uzdevumus un dejoja ar viņu. Un, protams, kā tad bez Jaungada dāvanas! Ziemassvētku vecītis katram bērnam iedeva lielu dāvanu!

Pateicamies visiem vecākiem, kuri palīdzēja organizēt šos brīnišķīgos svētkus! Īpašs paldies skolotājai Nadeždai Čornajai, kā arī direktora vietniecei izglītības jomā Natālijai Petrovai un skolotājam Jurijam Kuklim! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2.e klases audzinātāja
Alla Laizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search