Otrklasnieki ceļā uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu

Ziemas brīvdienu priekšvakarā, 23.decembrī, aktīvi iesaistoties vecākiem, tika nolemts sarīkot svētku pasākumu 2.e klases skolēniem ar dažādiem uzdevumiem. 
Pēc 2.klašu kopīgā pasākuma 2.e klases skolēni devās uz savu kabinetu, un tad plašajā gaitenī viņus sagaidīja vecāki ar sagatavotiem uzdevumiem, aicinot izpildīt Jaungada kvestu. Bērni sadalījās komandās un saņēma ceļa norādes.


Skolēniem tika piedāvāti septiņi dažādi uzdevumi: nosaukt atšķirības starp Ziemassvētku vecīti un Santa Klausu, uzminēt Ziemassvētku simbolus, atrast atšķirības starp sniegavīriem, pabeigt ziemas attēlu, izveidot sniegavīru no papīra, atšifrēt Ziemassvētku vecīša vēstuli, izveidot komandas aplikāciju. Ģērbušies karnevāla tērpos, otrklasnieki ar interesi pildīja kvesta uzdevumus soli pa solim un guva punktus par pareizi paveiktajiem uzdevumiem. 


Kad visi uzdevumi bija izpildīti, bērni ieradās kabinetā, kur viņus gaidīja salds pārsteigums – kliņģeris ar tajā ieceptu āķīgu mīklu! 
Pasākuma noslēgumā pie bērniem ieradās Ziemassvētku vecītis. Bērni ar entuziasmu pildīja Ziemassvētku vecīša uzdevumus un dejoja ar viņu. Un, protams, kā tad bez Jaungada dāvanas! Ziemassvētku vecītis katram bērnam iedeva lielu dāvanu!

Pateicamies visiem vecākiem, kuri palīdzēja organizēt šos brīnišķīgos svētkus! Īpašs paldies skolotājai Nadeždai Čornajai, kā arī direktora vietniecei izglītības jomā Natālijai Petrovai un skolotājam Jurijam Kuklim! 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
2.e klases audzinātāja
Alla Laizāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Dodamies uz Jēkabpili!

            Š.g. 16. maijā  2. d klases skolēni devās ekskursijā uz Jēkabpili. Savu ceļojumu no šodienas pagātnē sākām ar Krustpils viduslaiku pils apmeklējumu.            Gide ļoti

Lasīt tālāk »

Paldies māmiņām sakām arī angliski

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicināja Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties Mātes dienai veltītajā radošo darbu konkursā “Paldies Tev, māmiņ! (angl.-

Lasīt tālāk »