Paldies māmiņām sakām arī angliski

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicināja Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties Mātes dienai veltītajā radošo darbu konkursā “Paldies Tev, māmiņ! (angl.- Thank You, Mommy!”).

Konkursa mērķis bija radošā veidā pateikties savām māmiņām, vecmāmiņām un krustmāmiņām un apsveikt tās svētkos angļu valodā.

Konkursā piedalījās 82 dalībnieki no 11 mācību iestādēm, tai skaitā, no četrām pirmsskolas izglītības iestādēm.

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. e klases skolēni Milana Svenča un Daniels Kokotkins piedalījās radošo darbu konkursā. Pēc žūrijas vērtējumu par vienu no konkursa laureātiem kļuva Milana, kura saņēma dāvanu kartes no Jāņa Rozes grāmatnīcas.

Paldies ASV informācijas centram par iespēju piedalīties tik lieliskā konkursā!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6. e klases audzinātāja
Karina Truskovska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search