Pie Ziemassvētku eglītes satikās Sniegbaltītes skolas audzēkņi un topošie pirmklasnieki

Š.g. 14. decembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. ēkas aktu zālē topošos pirmklasniekus sagaidīja Sniegbaltītes skolas audzēkņi – lapsa, vāvere, lācis, rūķi, kā arī labā meža ragana. Kopā ar topošajiem pirmklasniekiem Sniegbaltīte novadīja vairākas stundas – lasīšanas, dziedāšanas, dejošanas, mīklu minēšanas, rotaļu stundu.

Izrādās, ka vissliktāk lasīšana padodas meža lācim, jo ziemas miegs ir stiprāks par vēlmi lasīt.

Savukārt mīklu minēšana labāk padevās topošajiem pirmklasniekiem. Ar dziesmām un dejām tika sagaidīts Ziemassvētku vecītis. Rotaļu stundā katrs parādīja savu veiklību, azartu un vēlmi uzvarēt. Lai iepriecinātu Ziemassvētku vecīti, visi kopā nodziedāja dziesmu “Zvaniņš skan”.

Pirms došanās mājās Ziemassvētku vecītis visiem uzdāvināja konfektes. Svētku izskaņā tapa kopīgas fotogrāfijas, kuras ļaus atcerēties svētku mirkļus vēl ilgu laiku.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search