Pie Ziemassvētku eglītes satikās Sniegbaltītes skolas audzēkņi un topošie pirmklasnieki

Š.g. 14. decembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. ēkas aktu zālē topošos pirmklasniekus sagaidīja Sniegbaltītes skolas audzēkņi – lapsa, vāvere, lācis, rūķi, kā arī labā meža ragana. Kopā ar topošajiem pirmklasniekiem Sniegbaltīte novadīja vairākas stundas – lasīšanas, dziedāšanas, dejošanas, mīklu minēšanas, rotaļu stundu.

Izrādās, ka vissliktāk lasīšana padodas meža lācim, jo ziemas miegs ir stiprāks par vēlmi lasīt.

Savukārt mīklu minēšana labāk padevās topošajiem pirmklasniekiem. Ar dziesmām un dejām tika sagaidīts Ziemassvētku vecītis. Rotaļu stundā katrs parādīja savu veiklību, azartu un vēlmi uzvarēt. Lai iepriecinātu Ziemassvētku vecīti, visi kopā nodziedāja dziesmu “Zvaniņš skan”.

Pirms došanās mājās Ziemassvētku vecītis visiem uzdāvināja konfektes. Svētku izskaņā tapa kopīgas fotogrāfijas, kuras ļaus atcerēties svētku mirkļus vēl ilgu laiku.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece
Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search