Zināmi bioloģijas valsts 46. olimpiādes 2. posma rezultāti

Bioloģijas valsts 46. olimpiādes pilsētas posmā piedalījās 28 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 9. – 12. klašu skolēni. Esam priecīgi paziņot, ka klašu grupās kopumā ir iegūtas 10 godalgotas vietas. 

9. b klases skolniecei Veronikai Pavlovičai ir piešķirta Atzinība, 9. f klases skolnieks Andžejs Petrovskis  ir ieguvis 2. vietu. Vislabākās zināšanas uzrādīja, 1. vietu ieguva un ceļazīmi uz olimpiādes valsts posmu izcīnīja 9. f klases skolnieks Arsenijs Lavrentjevs.

Izcili olimpiādes pilsētas posmā startēja 10. b klases skolēni: Veronika Daukšta ieguva Atzinību, Anastasija Lakizo – 3. vietu, savukārt Daniils Lermans – 1. vietu un uzaicinājumu uz olimpiādes valsts posmu.

11. b klases skolniecei Samantai Dovganei ir piešķirta Atzinība.

Teicamas zināšanas 12. klašu grupā uzrādīja 12. b klases skolnieces Karīna Komrakova un Sofija Soņina, iegūstot 2. vietas, bet 12. a klases skolnieks Artjoms Arefjevs ieguva 3. vietu.

Apsveicam visus uzvarētājus un novēlam Arsenijam un Daniilam izcilus panākumus olimpiādes nākamajā posmā! Paldies bioloģijas skolotājiem Sergejam Zabarovskim (9. klases) un Žannetai Bogdanovičai (vidusskolas posma klases) par savu audzēkņu gatavošanā olimpiādei ieguldīto darbu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search