Zināmi bioloģijas valsts 46. olimpiādes 2. posma rezultāti

Bioloģijas valsts 46. olimpiādes pilsētas posmā piedalījās 28 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 9. – 12. klašu skolēni. Esam priecīgi paziņot, ka klašu grupās kopumā ir iegūtas 10 godalgotas vietas. 

9. b klases skolniecei Veronikai Pavlovičai ir piešķirta Atzinība, 9. f klases skolnieks Andžejs Petrovskis  ir ieguvis 2. vietu. Vislabākās zināšanas uzrādīja, 1. vietu ieguva un ceļazīmi uz olimpiādes valsts posmu izcīnīja 9. f klases skolnieks Arsenijs Lavrentjevs.

Izcili olimpiādes pilsētas posmā startēja 10. b klases skolēni: Veronika Daukšta ieguva Atzinību, Anastasija Lakizo – 3. vietu, savukārt Daniils Lermans – 1. vietu un uzaicinājumu uz olimpiādes valsts posmu.

11. b klases skolniecei Samantai Dovganei ir piešķirta Atzinība.

Teicamas zināšanas 12. klašu grupā uzrādīja 12. b klases skolnieces Karīna Komrakova un Sofija Soņina, iegūstot 2. vietas, bet 12. a klases skolnieks Artjoms Arefjevs ieguva 3. vietu.

Apsveicam visus uzvarētājus un novēlam Arsenijam un Daniilam izcilus panākumus olimpiādes nākamajā posmā! Paldies bioloģijas skolotājiem Sergejam Zabarovskim (9. klases) un Žannetai Bogdanovičai (vidusskolas posma klases) par savu audzēkņu gatavošanā olimpiādei ieguldīto darbu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search