Pilsētā tiek sumināti labākie pedagogi

Jau par ierastu tradīciju Daugavpilī ir kļuvis Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes rīkotais Pasaules skolotāju dienai veltītais svinīgais pasākums, kas parasti notiek 5. oktobrī un kurā tiek godināti pilsētas labākie pieredzējušie un jaunie pedagogi un skolotāju saimē uzņemti jaunie kolēģi.

Lai noskaidrotu labākos profesionāļus izglītības jomā, tika rīkots konkurss „Pedagoģiskās meistarības balva 2023”, kuram tika pieteikti izcili Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes padotības izglītības iestāžu pedagogi, kā arī pedagoģiskā atbalsta personāla speciālisti, kuri 2022./2023. mācību gadā sasniedza augstus rezultātus, īstenojot pilsētas metodiskā darba prioritātes attiecīgajam mācību gadam. Konkursa pieteikumi tika iesniegti un izvērtēti trīs kategorijās atbilstoši 2022./2023. m.g. pilsētā noteiktajām metodiskā darba prioritātēm.

Daugavpils Zinātņu vidusskolā strādā daudzi izcili pedagogi, tāpēc izvēlēties nominantus nebija vienkārši, tomēr tas tika paveikts un konkursam tika izvirzīti astoņi skolotāji. Nominācijai “Efektīvas mācību stundas/nodarbības, atbalstot izglītojamo mācīšanos” tika pieteikts sporta un veselības skolotājs Aleksandrs Pitkevičs, pirmsskolas izglītības skolotāja Anita Beļusova un sākumskolas posma latviešu valodas skolotāja Olita Ļitvinska, nominācijā  “Pozitīvas un emocionāli drošas mācīšanās vides veicināšana” tika izvirzīta latviešu valodas un literatūras skolotāja, Skolēnu pašpārvaldes koordinatore Tatjana Steļmaka, direktora vietnieces izglītības jautājumos Jūlija Leončika un Natālija Petrova, savukārt nominācijā  “Kritiskās domāšanas un problēmrisināšanas caurvijas aktualizēšana mācību procesā” – latviešu valodas un literatūras skolotāja Marina Fekļistova un pamatskolas posma inženierzinību un fizikas skolotāja Nataļja Minejeva.

                   Desmit konkursa uzvarētāji katrā no trīs kategorijām tika apbalvoti ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes Goda rakstiem un piemiņas balvām, bet pārējie konkursa dalībnieki saņēma Pateicības rakstus.

Esam lepni par mūsu sešiem pedagogiem, kuri tika atzīti par labākajiem attiecīgajā kategorijā!

Sveicam Jūliju Leončiku, Tatjanu Steļmaku, Aleksandru Pitkeviču, Anitu Beļusovu, Olitu Ļitvinsku un Marinu Fekļistovu un esam gandarīti par viņu ieguldītā darba augsto novērtējumu pilsētā!

Priecājamies par visiem mūsu skolotājiem – konkursa dalībniekiem un vēlam turpināt godprātīgo un izcilo darbu! Lai protam novērtēt pedagoga darbu katru dienu!

Par mūsu skolotāju panākumiem 2022./2023. mācību gadā

Informāciju apkopoja un sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search