Pirmsskolā jautri sagaidīta Miķeļdiena

Nāc, Miķeli, istabā,
Sēsties galda galiņā. (latv. tautasdziesma)

Dzīvei pirmsskolā jābūt iespaidiem bagātai, tāpēc dažādi svētki un pasākumi palīdz mums dzīvot jautri. Š.g. 28. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolā notika “Miķeļdienas ražas svētki”.

Bērni un viņu vecāki gatavojās svētkiem, izdomāja rudens cepures dizainu un sarūpēja gardumus tirdziņam.

Pasākuma laikā bērni kopā ar “Saldo Kukurūzu” iepazinās ar svētku tradīcijām. Protams, svētkus apmeklēja to galvenais varonis Miķelis lai kopīgi ar bērniem jautri pavadītu laiku. Bērni dziedāja dziesmas, dejoja un gāja jautrās rotaļās.

Pagalmā darbojās tirdziņš, kurā bērni varēja pārdot savas preces vai kaut ko nopirkt – piedāvājumā bija pīrāgi, cepumi, smalkmaizītes, vafeles un citi gardumi. Miķeļdienas tirdziņš ir skaista tradīcija, kas iemāca bērniem ne tikai tā laikā tirgoties, bet arī, gatavojoties tam, darboties virtuvē kopā ar ģimeni.

Bērni bija lielā sajūsmā par svētkiem un Miķeļdienas tirdziņu.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotājas
Svetlana Raspopova,
Alina Velika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search