Pirmsskolas audzēkņi apmeklēja Mūzikas valsti

Vai jūs zināt, kas ir kvests? Mūsu bērni zina! Kvests ir spēle, kurā spēlētāji sacenšas viens ar otru: kurš ātrāk izpildīs visus darbus, tas būs pirmajā vietā. 

Daugavpils Zinātņu vidusskolā 27. janvārī norisinājās muzikālais kvests “Ceļojums uz Mūzikas valsti” starp pirmsskolas 3. posma audzēkņiem

Pasākuma varoņi  Mažors un Minors iepazīstināja  bērnus  ar jaunu darbības veidu. Dalībnieki veiksmīgi izpildīja visus uzdevumus un par  pareizām atbildēm saņēma brīnuma noti.

Bērni uzzināja mūzikas žanrus, uzklausīja stāstījumu par pedagogu un mūziķi – Gvido d’Arecco, kurš izgudroja nošu rakstu. Bērni uzzināja, cik ir nošu un kur tās dzīvo, un sadraudzējās ar nošu atslēgu. Īpašu prieku bērniem sagādāja muzikālās pauzes, kuru laikā varēja padejot un pavingrot. Komandas atrada lādīti ar saldām notiņām. Par piedalīšanos kvestā dalībnieki saņēma Pateicības rakstus. Pasākums beidzās ar enerģisku deju.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas mūzikas skolotājas
Valentina Rosmanoviča,
Tatjana Stepanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Mūsu „Ēnotāji” 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 18 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2. – 5. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba

Lasīt tālāk »
Search