Panākumi latviešu valodas valsts 39. olimpiādē

Latviešu valodas (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) valsts 39. olimpiādes 7. – 8. klašu skolēniem 2. kārta notika 2023. gada 10. janvārī. Uz to tika uzaicināti arī trīs Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni, kuri olimpiādes novada posmā ieguva vismaz 17,5 punktus un godalgotas vietas.  

Varam lepoties ar panākumiem arī valsts posmā: III pakāpes diplomu saņēma Katrīna Pilace un Andrejs Belouss (8. f klase), bet Atzinība tika piešķirta Damiram Grigorjevam (7. a klase)!

Apsveicam Katrīnu, Andreju un Damiru par gūtajiem panākumiem un vēlam turpināt spodrināt savas zināšanas un turpmāk kāpt vēl augstāk! Pateicamies skolotājām Norai Kokiņai un Marinai Fekļistovai par ieguldīto nesavtīgo darbu, prasmīgi gatavojot skolēnus olimpiādei!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search