Ploterēšanas kursi pirmsskolas pedagogiem

Šī gada 12. martā Daugavpils Zinātņu vidusskolas Digitālais metodiskais centrs organizēja A līmeņa pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmas kursus “Plotera izmantošanas iespējas produktu izstrādē” pirmsskolas pedagogiem.

Kursus vadīja Daugavpils Zinātņu vidusskolas mācību priekšmeta “Dizains un tehnoloģijas” skolotāja Jeļena Salogube.

Programmas mērķis ir apzināt plotera izmantošanas iespējas produktu izstrādē, tam nepieciešamo materiālu un programmu nodrošinājumu, apgūt prasmi veidot rasējumus (maketus) plotera lietojumprogrammās, realizējot paraugprogrammas prasības mācību priekšmetā “Dizains un tehnoloģijas”.

Kursos skolotāji guva pārskatu par teorētisko daļu. Praktiskajā daļā skolotāji apguva prasmi ar plotera palīdzību izgriezt dažādas formas, rakstus no papīra, kartona, veidot rasējumus (maketus) plotera lietojumprogrammās. 

Novērtējot kursos apgūto, skolotāji atzina, ka kursi nodrošināja pamatu gan teorētiskajām, gan praktiskajām iemaņām darbam ar ploteri, ka kursi bija ļoti interesanti, lietderīgi un saturīgi, materiāls bija saprotams un pieejams un tas noteikti tiks izmantots turpmākajā darbā. Pedagogi augstu novērtēja arī nodarbības raito ritmu, pasniedzējas labvēlīgo attieksmi.

Interesentus no citām izglītības iestādēm aicinām pieteikties kursam, rakstot uz skolas e-pastu dzv@daugavpils.edu.lv.

Informāciju sagatavoja: 
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
Digitālā metodiskā centra vadītāja
Ilze Teivāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search