Radošā pēcpusdiena

Kaut svētki jau pagājuši, mēs, Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. a un 5. e klases skolēni, turpinām priecēt ar savu radošumu un talantiem.

Š.g. 17. janvārī mēs bijām ciemos pie 2. d un 2. e klases skolēniem pagarinātās dienas grupā ar nelielu koncertu: izpildījām dziesmas latviešu, angļu un vācu valodā, parādījām pasaku ludziņu angļu valodā “Gingerbread man” (“Piparkūku vīriņš”) un deklamējām dzejoļus vācu valodā.

Atmosfēra klasē bija ļoti sirsnīga. Paldies otrklasniekiem, ka viņi ar prieku dziedāja kopā  ar mums un ar saviem aplausiem atbalstīja aktierus! Sākumskolas audzēkņi pārliecinājās, ka ir ļoti forši zināt dažādas valodas!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
5. a un 5. e klases skolēni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search