Sestklasnieki palīdz dzīvnieku patversmes iemītniekiem

“Labo darbu nedēļas” laikā 6.c, 6.d un 6.e klases skolēni un klašu audzinātājas I.Jonāne, K.Truskovska un L.Beļikova nolēma ziedot Daugavpils Dzīvnieku patversmei. Visas trīs klases aktīvi iesaistījās un sarūpēja četrkājainiem draugiem barību un dažādas mantas. 7.oktobrī pēc mācību stundām skolēni kopā ar 6.c un 6.e klases audzinātājām un Romana tēti devās uz Daugavpils Dzīvnieku patversmi.

Dzīvnieku patversmē visus sagaidīja kaķi, viņi bija mīļi un pūkaini. Mēs ēkā ienesām ēdienu un devāmies apciemot dzīvniekus. Kaķu ēkā redzējām daudz kaķēnu, viņi bija ļoti maziņi, mīļi un rotaļīgi. Pēc tam mēs devāmies pie suņiem. Tur redzējām gan lielus, gan mazus suņus, katram bija sava uzvedība. Daži bija klusi, viņi rāmi sēdēja un mūs vēroja, citi lēkāja un rēja, visādos veidos mēģinot piesaistīt mūsu uzmanību. Mums bija ļoti žēl dzīvnieku, jo viņi ļoti ilgojas pēc savām mājām un saimnieka. Es varbūt paņemšu kādu sunīti, iesaku visiem par to padomāt.

6.e klases skolēni dalījās ar saviem iespaidiem pēc patversmes apmeklējuma.

Emīlija: “Visi dzīvnieki bija ļoti mīļi un radās vēlme adoptēt kādu.”

Inesa: “Visi dzīvnieki ļoti jauki un gaida mūsu rūpes.”

Paldies skolēnu vecākiem par aktīvo dalību šajā pasākumā! Iesakām visiem apmeklēt dzīvnieku patversmes un paveikt katram savu labo darbu! 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

6.c klases skolnieks

Juris Ružs un

klases audzinātāja

Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Esam kopā!

Š.g. 30. maijā notika Daugavpils Zinātņu vidusskolas 11. a klases skolēnu un viņu vecāku kopīgais pasākums “Esam kopā!” Skolēni bija sagatavojuši nelielu radošu programmu, lai

Lasīt tālāk »

Ekskursija uz Jēkabpili

Š.g. 30. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni kopā ar vecākiem un klases audzinātāju Marinu Borisovu devās ekskursijā uz Jēkabpili. No rīta laiks

Lasīt tālāk »