Labie darbi skolā

Iesaistoties LabdarÄ«bas organizācijas ā€œPalÄ«dzēsim.lvā€ ikgadējā akcijā ā€œLabo darbu nedēļaā€, laikā no 3.oktobra lÄ«dz 9.oktobrim daudzu Daugavpils Zinātņu vidusskolas klaÅ”u skolēni paveica lielākus un mazākus, bet svarÄ«gus darbus un darbiņus.

Mans ieguldÄ«jums lielajā darbā var bÅ«t pavisam niecÄ«gs, bet vērtÄ«gākais ir pats fakts ā€“ tas ir darbs. /H.Kellere/

Labais jāmāca darÄ«t un saskatÄ«t ikdienā, tāpēc 1.c klase pagarinātās grupas laikā veica nelielus uzkopÅ”anas darbus savā klasē. Lai arÄ« Å”is darbs varbÅ«t nav ne dižs, ne liels, bet tas nenozÄ«mē, ka tas ir mazāk svarÄ«gs ā€“ savu klasi bērni spodrināja ar lielu patiku un aizrautÄ«bu, mācÄ«jās palÄ«dzēt viens otram, strādāja komandās. Pēc padarÄ«tā darbiņa skolēni ar lielu prieku novērtēja, kā izskatās klase pēc kārtoÅ”anas. Un cik patÄ«kami bija dzirdēt lielu paldies no mÅ«su apkopējas  Ināras par padarÄ«to!

Šādi mazie darbiņi māca mazo cilvēku pievērst uzmanÄ«bu tam, kas notiek apkārt ikdienā ā€“ ieraudzÄ«t un pacelt kāda nomesto papÄ«ru, aizvērt durvis, kuras kāds steigā nav aizvēris, pateikt ā€œ lÅ«dzuā€ un ā€œpaldiesā€ arÄ« par ikdieniŔķām lietām.

1.c klases audzinātāja Iveta KaķeŔeva

4.b klases skolēni ā€œLabo darbu nedēļasā€ laikā nolēma palÄ«dzēt mÅ«su četrkājainajiem draugiem, kuri nonākuÅ”i un dzÄ«vo patversmē. Skolēni vāca barÄ«bu un siltas segas patversmes dzÄ«vniekiem. 

Visu savākto viņi kopā ar vecākiem aizveda uz patversmi Piekrastes ielā 2.

4.b klases audzinātāja Nataļja Rimoviča

Darot labu, mēs veidojam pasauli labāku!

ā€œLabo darbu nedēļasā€ laikā 12.b klases skolēni ar klases audzinātāju Žannetu Bogdanoviču sadarbÄ«bā ar 7.b klases skolēniem un klases audzinātāju Olgu Timofejevu piedalÄ«jās labdarÄ«bas akcijā ā€œBarÄ«ba un siltas sedziņas dzÄ«vnieku patversmes iemÄ«tniekiemā€.

12.b klases skolēni
7.b klases skolēni

Akcijas laikā skolēni savāca barÄ«bu, segas un rotaļlietas Daugavpils dzÄ«vnieku patversmes iemÄ«tniekiem. ā€žLabo darbu nedēļaā€ ir lieliska iespēja Latvijas iedzÄ«votājiem mācÄ«t un ar praktiskiem piemēriem rādÄ«t, kā darÄ«t labu otram un sabiedrÄ«bai.

Paldies vecākiem un skolēniem par sadarbību!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

12.b klases audzinātāja

Žanneta Bogdanoviča

Palīdzēsim četrkājainajiem draugiem!

Daudziem 1.a un 1.b klases skolēniem mājās ir mājdzīvnieks, par kuru viņi rūpējas un kuru mīl, un tāpēc tika pieņemts vienbalsīgs lēmums palīdzēt patversmes iemītniekiem. Kopā pārrunājām, kā varam viņiem palīdzēt.

SadarbÄ«bā ar skolēnu vecākiem tika sarÅ«pēta barÄ«ba, rotaļlietas un baroÅ”anas bļodas suņiem un kaÄ·iem.

1.a klase
1.b klase

Viss saziedotais 11.oktobrÄ« tika nogādāts dzÄ«vnieku patversmei ā€Labs draugsā€ Piekrastes ielā 2.

Liels paldies vecākiem par atbalstu!

Informāciju sagatavoja:

1.a un 1.b klases skolēni un

klases audzinātājas

Andra Giptere un

Aleksandra Masļakova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprÄ«lis un maijs DaugavpilÄ« vienmēr saistās ar ā€œMākslas dienāmā€, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidÄ«gas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

LasÄ«t tālāk Ā»
Search