Sirsniņdienas pasākums 6. klašu vecākiem

Šī gada 14. februārī notika 6. klašu pasākums ar vecākiem “Sirsniņu diena”, kuru organizēja un vadīja paši bērni.

Mīlestības dienā bērnu vistuvākie un dārgākie cilvēki – viņu vecāki tika iepriecināti ar dažādiem priekšnesumiem un aktivitātēm.

Pasākuma gaisotni radīja Maksa romantiskā klavierspēle.

Pasākuma vadītājas 6. d klases skolnieces Darjana un Anastasija iepazīstināja klātesošos ar informāciju par Valentīndienas rašanās vēsturi, leģendām, mīlestības simboliem, dažādiem notikumiem.

6. a klases meitenes demonstrēja deju un savu sagatavoto video filmu “Mīlestības vārdā”. Skolēni paši izdomāja filmas sižetu un to realizēja dzīvē. Darbība notika skolā, tomēr filmas varoņi ir izdomāti, un sižetā tiek runāts par pirmo, šoreiz vienpusējo mīlestību, un skolēnu draudzību.

6. b klases skolēni deklamēja slavenās un visiem zināmās dzejnieces Aspazijas dzejoļus par mīlestību.

6. c klases meitenes pārsteidza ar dejām, kurām pašas izdomāja horeogrāfiju. Tā skatītāji varēja noskatīties deju “Mīlestības pelmeņi”, Milanas un Jeļizavetas ar akrobātikas elementiem bagātināto deju “Best dreams” un Ainas solo deju “Pagātnes laimes mirkļi”.

6. c klases meitenes ar izgatavotajām sirdīm uz skatuves vecākiem deklamēja mīlestības dzejas rindas.

Pateicoties 6. e un 6. d klases skolēnu sagatavotajām aktivitātēm, pasākuma norisē aktīvi tika iesaistīti arī vecāki. Vecāki piedalījās 6. e klases sagatavotajā viktorīnā par Valentīndienu, kam sekoja dažādi uzdevumi, sakāmvārdu par mīlestību salikšana un nolasīšana.
“Mīlestība ir tad, kad jums reibst galva no laimes.
Mīlestība ir vēlme mesties viens otra rokās.
Mīlestība ir darīt kaut ko jauku kādam, ko mīli.
Mīlestība ir sajūta, ko nevar nopirkt par naudu.
Mīlestība ir sajūta, ko var izteikt bez vārdiem.
Mīlestība ir sajūta, kas paaugstina temperatūru.
Mīlestība ir sajūta, kas neiztiek bez asarām.”

Tika pārbaudīta arī vecāku plastika un uzmanība – vecāku dejā ar “mīlestības spilveniem”.

Pasākuma noslēgumā, kad 6. c klases zēni bija norunājuši dzejas rindas, visi skolēni devās apsveikt savus vecākus ar pašu darinātajiem apsveikumiem.

Patīkami bija lasīt vecāku atsauksmes par pasākumu.

Timofeja mamma: “Liels paldies skolotājiem un bērniem par tik jauku un burvīgu pasākumu!”

Maksa mamma: “Liels paldies par burvīgo pasākumu!”

Ainas mamma: “Paldies par tik mīļu un jauku pasākumu, paldies par pozitīvām emocijām, ar nepacietību jau gaidu nākošo pasākumu.”

Inesas mamma: “Bija ļoti patīkami iejusties sestklasnieku radošajā dzīvē. Bērni ir tik dažādi un radoši, pēc pasākuma ir tikai siltas emocijas un prieks. Es priecājos, ka man bija iespēja apmeklēt pasākumu. Liels paldies bērniem un skolotājiem par ieguldītām pūlēm un siltumu.”

Jekaterinas mamma: “Lielisks bija pasākums! Paldies! Ļoti patika. Varbūt varēja arī kaut ko kopā ar bērniem, kādu kopīgu uzdevumu gribētos izpildīt ar bērniem. Milzīgs paldies par burvīgu vakaru!”

Armanda mamma: “Koncerts ļoti patika! Ļoti patīkami skatīties bērnu priekšnesumus, priecāties par viņu radošumu, atbalstīt un arī pašiem piedalīties pasākumā! Paldies visiem par koncerta organizēšanu un iespēju kopā pavadīt laiku lieliskā svinīgā atmosfērā!”

Maksima mamma: “Paldies par iespēju paskatīties, cik talantīgi ir mūsu bērni, kā viņi prot izmantot IKT rīkus, cik ir saliedēti savā starpā. Milzīgs paldies par tik foršām emocijām Valentīndienā! Lai arī turpmāk veicas kopīgu pasākumu organizēšanā un vadīšanā!”

Mācīsim un mācīsimies kopā vadīt, organizēt, iepriecināt un padarīt dienu jaukāku, lai mums visiem izdodas sasniegt iecerēto un pilnveidoties!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6. c klases audzinātāja
Ilze Jonāne,
6. d klases audzinātāja
Ludmila Beļikova,
6. e klases audzinātāja
Karina Truskovska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Search