Par vasaras nodarbinātību jauniešiem

Š.g. 18. februārī plkst. 11.00 sāksies elektroniskā reģistrācija vasaras nodarbinātības programmai Daugavpilī deklarētiem 15 – 19 gadus veciem jauniešiem. Atgādinām, ka reģistrācija notiks mājaslapas jaunatne.daugavpils.lv sadaļā „Nodarbinātība” un turpināsies līdz 24. februārim (ieskaitot).

! Plkst. 11.00 obligāti jāatjauno mājaslapa, lai lejā zem anketas parādītos poga “SŪTĪT PIETEIKUMU”. Reģistrējoties liela uzmanība jāpievērš personīgās informācijas datu aizpildīšanai (vārds, uzvārds, personas kods).

Kopumā 2023. gada vasarā 15 – 19 gadus veciem jauniešiem ir paredzētas 1313 darba vietas, no tām 197prioritārās vietas ir paredzētas jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm un 131 prioritārā vieta – jauniešiem, kuru ģimenēm ir maznodrošinātās vai trūcīgas ģimenes statuss. Gadījumā, ja pieteikumu būs vairāk nekā prioritāro vietu, tad neapstiprinātie pieteikumi tiks iekļauti kopējā sarakstā, ievērojot pieteikumu reģistrācijas laiku.

Vairāk informācijas par pieteikšanos ir atrodams šeit – https://ieej.lv/Qchul

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search