Par vasaras nodarbinātību jauniešiem

Š.g. 18. februārī plkst. 11.00 sāksies elektroniskā reģistrācija vasaras nodarbinātības programmai Daugavpilī deklarētiem 15 – 19 gadus veciem jauniešiem. Atgādinām, ka reģistrācija notiks mājaslapas jaunatne.daugavpils.lv sadaļā „Nodarbinātība” un turpināsies līdz 24. februārim (ieskaitot).

! Plkst. 11.00 obligāti jāatjauno mājaslapa, lai lejā zem anketas parādītos poga “SŪTĪT PIETEIKUMU”. Reģistrējoties liela uzmanība jāpievērš personīgās informācijas datu aizpildīšanai (vārds, uzvārds, personas kods).

Kopumā 2023. gada vasarā 15 – 19 gadus veciem jauniešiem ir paredzētas 1313 darba vietas, no tām 197prioritārās vietas ir paredzētas jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm un 131 prioritārā vieta – jauniešiem, kuru ģimenēm ir maznodrošinātās vai trūcīgas ģimenes statuss. Gadījumā, ja pieteikumu būs vairāk nekā prioritāro vietu, tad neapstiprinātie pieteikumi tiks iekļauti kopējā sarakstā, ievērojot pieteikumu reģistrācijas laiku.

Vairāk informācijas par pieteikšanos ir atrodams šeit – https://ieej.lv/Qchul

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search