Starptautiskā izglītības diena Rīgā

Katru gadu starptautiskās izglītības sniedzēji tiekas ar skolēniem un viņu vecākiem, jauniešiem, studentiem, pieaugušajiem, uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem. Mums, 11.un 12.klases skolēniem, arī tika dota tāda iespēja. Pateicoties Daugavpils ASV informācijas centram un pilsētas Izglītības pārvaldei, 15.oktobrī mēs devāmies uz Rīgu, lai klātiene ieraudzītu un noklausītos prezentācijas no daudzām ārzemju izglītības iestādēm dažādās studiju programmās. Piedāvājums bija plašs: gan valodu kursi dažādām vecuma grupām Eiropā un atvaļinājumu kursi junioriem, gan augstākās izglītības programmas (bakalaura, maģistra, MBA) un vidējās izglītības programmas privātajās internātskolās un koledžās, gan mācību programmas valsts skolās un koledžās Eiropā un citās valstīs, tālākizglītība un profesionālās koledžas, tālmācība un starptautiski eksāmeni.

Katrs no mums uzzināja tieši to, par ko 11. un 12.klases skolēni jau domā – par tālākajām mācībām. Tika sniegta informācija par studiju vietu, maksu, programmu, kā arī brīvā laika pavadīšanas iespējām.  Mēs nenožēlojām, ka pavadījām savu brīvo dienu izglītības izstādē. Tā bija ļoti labi organizēta. Tas ir viens no profesionālākajiem gadatirgiem, kuru ir bijis tas prieks apmeklēt.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

11.klases skolnieces

Deina Ulme,

Anastasija Žemčugova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search