Suminām labākos skolēnus un skolotājus

Š.g. 10. maijā Vienības nama Koncertzālē notika 2022./2023.m.g. starptautisko, valsts un novada olimpiāžu, konkursu un sporta sacensību laureātu un viņu pedagogu sumināšanas pasākums.

Svinīgajā pasākumā tika godināti un sveikti Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni, kuri pārstāvēja skolu un guva godalgotas vietas latviešu valodas olimpiādē, skolēnu zinātniskās pētniecības darbu Latgales reģiona konferencē un sporta sacensībās, kā arī skolotāji, kuri konsultēja, motivēja, atbalstīja un palīdzēja atrast īstos ceļus uz panākumiem.

Atskatīsimies uz šī mācību gada laikā gūtajiem panākumiem un uzvarām.

Latviešu valodas 39. valsts olimpiādē 7.-8. klašu skolēniem (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) veiksmīgi piedalījās un 3. vietu ieguva 8. f klases skolēni Katrīna Pilace un Andrejs Belouss, bet Atzinību – 7. a klases skolnieks Damirs Grigorjevs. Paldies latviešu valodas skolotājām Marinai Fekļistovai un Norai Kokiņai!

Skolēnu zinātniskās pētniecības darbu Latgales reģionālajā konferencē par 1. vietas cienīgu tika atzīts 12. a klases skolnieces Viktorijas Skridlas darbs. Esam gandarīti par Viktorijas pētnieciskajām un analītiskajām spējām un pateicīgi vēstures skolotājai Tatjanai Mamonovai!

Šis mācību gads ir bijis veiksmīgs skolēniem, kuru stiprā puse ir sports – valsts mērogā ir izcīnītas vairākas 1. un 2. vietas dažādos sporta veidos un disciplīnās.

Latvijas Skolēnu 76. spartakiādes skolu rudens krosa stafetēs mūsu skolai 1. vietu nodrošināja 3. – 12. klašu skolēnu saliedētā komanda un cīņasspars. Paldies visiem ātrajiem skrējējiem: Kristinai Jakimovai (3. c klase), Emīlam Daņilovam, Stefanam Vasiļevskim, Darijai Jerofejevai, Alisai Fjodorovai un Vadimam Mjakuško (5. b klase), Elenai Šušunovai, Simonai Andrejevai, Artjomam Pučkovam un Kirillam Vasiļevskim (5. c klase), Jurim Ružam, Andrejam Lapam, Iliam Šervašidzem un Jeļizavetai Boroņenko (6. c klase), Varvarai Lavrenovai, Jekaterinai Haritonovai, Lilijai Ramanauskai, Uļjanai Semjonovai un Matīsam Gedraitim (7. b klase), Nikitam Šapkinam (7. d klase), Katrīnai Stacevičai (8. a klase), Liānai Magadai un Anastasijai Stepanovai (8. e klase), Valērijam Barinovam (9. a klase), Ņikitam Surtajevam, Devidam Kļimko, Maksimam Kopilovam un Staņislavam Verdiņam (9. b klase), Viktorijai Sinķavičus, Sergejam Kirejevam un Aminai Mamedovai (9. d klase), Artjomam Sokolovam un Ņikitam Dimitrijevam (10. a klase), Annai Lukjančikai un Juliānai Grinkevičai (10. b klase), Violetai Želtkovskai (11. a klase), Sofijai Mlijevskai (11. b klase), Edvīnam Vigulam, Vladislavam Gaiļevskim un Darjai Dimitrijevai (12. a klase)!

Latvijas skolu Ziemas festivālā biatlona disciplīnā 1. vietas ieguva Jeļizaveta Boroņeko (6. c klase) un Anna Lukjančika (10. b klase), savukārt orientēšanās ar slēpēm atnesa 2. vietu Nadeždai Fedotovai (11. b klase). Paldies meitenēm par gūtajiem panākumiem!

Panākumiem bagāts ir bijis arī volejbolistu sniegums. Latvijas Skolēnu 76. spartakiādē volejbolā licencētiem spēlētājiem vidusskolu grupā izcīnīta 1. vieta, un to paveica Ņikita Dimitrijevs un Martins Ugorenko (10. a klase), Laura Jačenkova (10. b klase), Violeta Želtkovska (11. a klase), Darina Semjonova, Marta Sterinoviča un Konstantīns Deņisovs (11. b klase) un Edvīns Viguls (12. a klase). Pateicamies jaunajiem sportistiem!

Zelts izcīnīts arī Atlases sacensībās ISF pasaules skolu čempionātam pludmales volejbolā, par to paldies Katrīnai Stacevičai (8. a klase), Evitai Šnepstei (8. b klase) un Janai Franckevičai (8. f klase)!

Latvijas skolu kausā volejbolā pamatskolu grupā licencēto jaukto komandu (meitenes un zēni) 3+3 grupā izcīnīta 1. vieta. Paldies Uļjanai Semjonovai, Jeļizavetai Jerohinai un Olgai Sokolovai (7. b klase), Maksimam Žukovskim (8. a klase), Daniilam Lermanam (9. d klase), Darijam Sivoham un Danielam Redzobam (9. e klase)!

Latvijas skolu kausā volejbolā pamatskolu grupā licencēto spēlētāju meiteņu grupā 2. vieta piešķirta skolas komandai, kuras sastāvā cīnījās Viktorija Petrova (7. a klase), Jelizaveta Ostrodinova (7. b klase), Katrīna Staceviča (8. a klase), Evita Šnepste un Vika Koleda (8. b klase), Jevgeņija Grigorenko un Jana Franckeviča (8. f klase). Novēlam arī turpmāk spēlēt no visas sirds!

Sudrabs izcīnīts arī Latvijas skolēnu 76. spartakiādē volejbolā pamatskolu grupā, un šis gods pienākas Katrīnai Stacevičai (8. a klase), Evitai Šnepstei un Vikai Koledai (8. b klase),

Veronikai Gribanovai (8. e klase), Janai Franckevičai un Jevgeņijai Grigorenko (8. f klase) un

Polinai Pantevičai (10. c klase). Lepojamies ar jums un jūsu panākumiem!

Paldies sporta skolotājiem Sergejam Smirnovam, Sergejam Vasiļjevam, Aleksandram Pitkevičam, Svetlanai Bigatei un Ludmilai Kolosovai par milzīgo ieguldīto darbu un prasmi saskatīt un attīstīt savu audzēkņu talantus!

            Mums ir pamats lepoties ar skolēnu un skolotāju paveikto šogad. Lai nākamais mācību gads mums nes vēl augstākus sasniegumus un nozīmīgākus panākumus!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
direktora vietniece izglītības jomā
Natālija Petrova,
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search