Teātra māksla vieno un bagātina

Š.g. 20. martā Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas iestādē skolotājas Janīnas Kozlovskas vadībā notika Teātra diena, kuras laikā 2. grupas “Saulīte” 2 – 3 gadus vecie audzēkņi kopā ar vecākiem pirmo reizi piedzīvoja teātra brīnumu.

Mājīgajā iestādes pasākumu zālē notika pasakas “Kukulītis” pirmizrāde. Pasākumā visi bērni bija attiecīgi svinīgi saģērbušies skolotājas Janīnas sagatavotajos tērpos.

Izrādes laikā vecāki ar leļļu palīdzību izspēlēja savas lomas, bērni aktīvi piedalījās un atbalstīja ar savām dziesmām un ritmiskām kustībām.

Pasākuma beigās vecāki atklāja savus varoņus, izgāja pie bērniem, un katrs bērns varēja pieskarties pie pasakas varoņa, paturēt to rokās un samīļot. Bērni bija ļoti pārsteigti, ka viņu vecāki spēlēja galvenās lomas izrādē, kuru tikko ar lielu interesi skatījās.

Pasakas beigās visi bija gandarīti – gan bērni par vecāku aktieru mākslu, gan tik vienkāršu vecāku saprašanos ar bērniem pasākuma gaitā. Esam kļuvuši vēl bagātāki ar spilgtām, pozitīvām emocijām!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas skolotāja
Janīna Kozlovska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search