Tēva diena pirmsskolā

Tēva diena ir ļoti īpaša katram bērnam, jo katra tētis ir visstiprākais, vissportiskākais, vislabākais, tā varētu turpināt vēl un vēl. Par godu Tēva dienai pirmsskolas izglītības skolotājas Anita Beļusova, Tatjana Ivanova, Svetlana Raspopova un Alina Velika kopā ar saviem 9., 10., 11. un 12. grupas audzēkņiem un sadarbībā ar mūzikas skolotāja Valentīnu Rosmanoviču š.g. 11.  un 13. septembrī novadīja skaistus un jautrus svētkus.

Aktivitātēs iesaistījās katrs vecāks ar savu bērnu, piedaloties gan jautrās stafetēs ar lēkšanu, gan bērna nešanu uz pleciem. Tika izmēģināts arī, kurs stiprāks: tētis vai bērns. Bērni kopā ar saviem tēviem dejoja un dziedāja.

Priecēja tas, ka pasākumu apmeklēja tik daudz tēvu, lai pabūtu kopā ar saviem bērniem un veltītu viens otram īpašu laiku, kas ikdienā, iespējams, izdodas retāk, kā arī tas, ka mammas atrada laiku, lai atbalstītu savus mīļos un būtu kopā ar visu ģimeni.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Tatjana Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »