Tēva diena pirmsskolā

Tēva diena ir ļoti īpaša katram bērnam, jo katra tētis ir visstiprākais, vissportiskākais, vislabākais, tā varētu turpināt vēl un vēl. Par godu Tēva dienai pirmsskolas izglītības skolotājas Anita Beļusova, Tatjana Ivanova, Svetlana Raspopova un Alina Velika kopā ar saviem 9., 10., 11. un 12. grupas audzēkņiem un sadarbībā ar mūzikas skolotāja Valentīnu Rosmanoviču š.g. 11.  un 13. septembrī novadīja skaistus un jautrus svētkus.

Aktivitātēs iesaistījās katrs vecāks ar savu bērnu, piedaloties gan jautrās stafetēs ar lēkšanu, gan bērna nešanu uz pleciem. Tika izmēģināts arī, kurs stiprāks: tētis vai bērns. Bērni kopā ar saviem tēviem dejoja un dziedāja.

Priecēja tas, ka pasākumu apmeklēja tik daudz tēvu, lai pabūtu kopā ar saviem bērniem un veltītu viens otram īpašu laiku, kas ikdienā, iespējams, izdodas retāk, kā arī tas, ka mammas atrada laiku, lai atbalstītu savus mīļos un būtu kopā ar visu ģimeni.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas izglītības skolotāja
Tatjana Ivanova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search