Turpinām sveikt konkursa “Thank you, Mommy!” uzvarētājus!

Šogad Mātes dienai veltītais radošo darbu konkurss “Paldies Tev, māmiņ! (“Thank You, Mommy!”), kuru organizēja Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs ir tiešām panākumiem bagāts, jo tajā aktīvi piedalījās daudzi Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni.

Rezultāti rāda, ka mūsu skolēni var izteikt mīlestību un pateicību savām mammām ļoti sirsnīgi un radoši.

Kā pirmais tika publicēts 5. b klases skolnieces Maijas Tihonovičas video apsveikums mammai (https://fb.watch/kOMfxapjFf/). Par laureātu kļuva arī 1. c klases skolēns Daniels Leitons (https://www.facebook.com/watch/?v=561916215960763 ). Maija saņēma dāvanu karti, bet Daniels – balvu no Jāņa Rozes grāmatnīcas.

Pārsteiguma balviņas saņēma arī Zlata Zeņkova (5. c klase), Adelina Vasiļjeva (5. b klase) un  Alise Vasiļjeva (2. a klase).

Paldies ASV Informācijas centram par skaistā konkursa organizēšanu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
skolotājas
Nadežda Dzalbe,
Alla Jerofejeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search