Tveram mākslu vai māksla mūs?

Šī gada 10. martā Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. c klases skolēni ar klases audzinātāju Ilzi Jonāni un bibliotekāri Inesi Iščenko programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, kur piedalījās nodarbībā “Notverts mākslā”.

Nodarbība sastāvēja no divām daļām – izzinošas ekskursijas un praktiskas nodarbības. Kopā ar gidu skolēni iepazina Rotko centra daļu, kurā izvietotas mainīgās ekspozīcijas, kas izkārtotas trīs sektoros. Skolēnos interesi raisīja darbi sietspiedes tehnikā, visvairāk skolēnu uzmanību saistīja interferences tehnikā veidotie darbi.

Praktiskajā daļā skolēni kopā ar mākslinieku Ivo Folkmani izveidoja katrs savu mākslas darbu glezniecībā, lietojot līmpapīru tehniku un veidojot sava radītā zīmējuma atspulgu.

Nodarbība attīstīja skolēnu pacietību, neatlaidību, centību, uzmanību, fantāziju un izdomu, kā arī uzvedības kultūru. Skolēniem bija iespēja iepazīt mākslu un radīt savu mākslas darbu, ko pēc apmeklējuma varēja paņemt līdzi.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6. c klases audzinātāja
Ilze Jonāne

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search