Matemātikas 73. olimpiādes 2. posma rezultāti

Kļuvuši zināmi matemātikas 73. olimpiādes 2. posma rezultāti 5.-8. klašu skolēniem.

Olimpiādes 2. posmā piedalījās deviņi Daugavpils Zinātņu vidusskolas 5. klašu skolēni un deviņi 6. klašu skolēni, 10 skolēni no 7. klasēm un 10 no 8. klasēm.

Visaugstāko – 2. vietu ieguva Veronika Zinovjeva (7. d klase, skolotāja Nataļja Rimoviča).

Ar izcīnīto 3. vietu var lepoties Evelina Korole (6. a klase, skolotāja Valentīna Kricka), Damirs Grigorjevs (7. a klase) un Deniss Lobanovs (7. c  klase) (skolotāja Romualda Leizāne) un Vadims Markevičs  (8. d klase, skolotāja Alla Guseva).

Atzinības ieguva Ignatijs Dubovskis (5. d klase, skolotāja Natālija Baranova), Daniils Malinovskis (6. a klase), Makss Puzirevs (6. c klase) un Eriks Dzji (6. a klase) (skolotāja Valentīna Kricka), Vladislavs Arsoba (7. a klase) un Daniels Dortiņš (7. c klase) (skolotāja Romualda Leizāne), Maryana Zmitovich (7. b klase, skolotāja Marija Matosova) un Arsenijs Lavrentjevs (8. f klase, skolotāja Alla Guseva).

Apsveicam mūsu skolēnus ar gūtajiem panākumiem un vēlam sasniegt vēl labākus rezultātus! Pateicamies matemātikas skolotājām par skolēnu gatavošanā olimpiādei ieguldīto lielo darbu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search