Uz informācijas dienu aicina Latvijas Kultūras akadēmija

Tuvojas Latvijas Kultūras akadēmijas lielākais informatīvais pasākums studiju interesentiem – informācijas diena “KlātBūt”.

Radošas darbnīcas, izlaušanās spēle un interaktīva pastaiga Maskavas forštatē: Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) aicina uz informācijas dienu “KlātBūt”.

Sestdien, 2024. gada 27. aprīlī no plkst. 9.30 līdz 14.30 LKA (Ludzas iela 24, Rīga) norisināsies informācijas diena “KlātBūt”, uz kuru aicināti topošie studenti un citi interesenti, lai aktīvi darbotos radošās darbnīcās un nodarbībās, tiktos ar bakalaura un maģistra studiju programmu vadītājiem, kā arī iepazītos ar uzņemšanas un iestājpārbaudījumu norisi bakalaura un maģistra studijās LKA 2024. gadā.

LKA informācijas dienā aicina studētgribētājus iepazīt iespējamo nākotnes studiju vietu interaktīvi: līdzdarbojoties darbnīcās un piedaloties nodarbībās, ko piedāvās LKA studenti un pasniedzēji. Informācijas dienas ietvaros LKA Studējošo pašpārvalde iepazīstinās ar aktivitātēm un kultūras notikumiem, kuros iesaistīties studiju laikā. “KlātBūt” ietvaros sarunu telpā (2. auditorijā) LKA Studiju departamenta komanda atbildēs uz jautājumiem par uzņemšanas un iestājpārbaudījumu norisi, informācijas dienas dalībniekiem būs iespēja piedalīties nozīmīšu izgatavošanas darbnīcā, kā arī visas dienas garumā LKA vēstneši priecāsies dalīties savā pieredzē un pastāstīs par savu studiju programmu.

Informācijas diena norisināsies trīs sesijās:
1. sesija 9.30–11.00 NODARBĪBAS UN DARBNĪCAS.
2. sesija 11.15–12.00 INFORMĀCIJA PAR LATVIJAS KULTŪRAS AKADĒMIJAS STUDIJU PROGRAMMĀM UN TIKŠANĀS AR PROGRAMMU VADĪTĀJIEM.
3. sesija 12.15–13.45 NODARBĪBAS UN DARBNĪCAS.

Informācijas dienas programma

NODARBĪBU UN DARBNĪCU APRAKSTI

Reģistrēšanās LKA informācijas dienas “KlātBūt” aktivitātēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search