Valentīndienas pasākums 4. d klasē

Š.g. 14. februārī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 4. d klases skolēni jautri nosvinēja vienus no mīļākajiem ziemas izskaņas svētkiem – Valentīndienu.

Bērni izrādīja iniciatīvu organizēt klasē pasākumu, un paši aktīvi darbojās pie tā. It īpaši liela pateicība skolniecēm Melisai Babiško un Sofijai Fjodorovai, kuras izplānoja un novadīja dažas pasākuma aktivitātes, izveidoja klases “Valentīndienas pastkasti”, sagatavoja svētku rekvizītus.

Visi klases skolēni bija aktīvi dalībnieki: katrs gan izveidoja, gan saņēma atklātni no sava “slepenā kupidona”, daži pat sagatavoja dāvaniņas.

Un, protams, kādi gan svētki bez konfektēm un rotaļām!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
4. d klases audzinātāja
L. Kondrašova-Lutinska

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search