Valsts svētki pirmsskolā

Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolnieki cītīgi un ar interesi gatavojās Latvijas 104. dzimšanas dienas svinēšanai.

Bērni kopā ar skolotājiem, skatoties grāmatas, vērojot izzinošas īsfilmas par Latviju, iepazina Latvijas vietas, dabu  un vēsturi.

Gatavojoties svētku pasākumam “Latvija – mana dzimtene!”, audzēkņi kopā ar skolotājām veidoja telpu rotājumus, gatavoja svētku cienastu, mācījās klāt svētku galdu.

Pasākumā svinīgā atmosfērā tika dziedāta valsts himna. Bērni deklamēja dzejoļus, dziedāja par Latvijas novadiem un Rīgas gaiļiem, dejoja, spēlēja un teica laba vēlējumus Latvijai dzimšanas dienā, mācījās ar cieņu izturēties pret Latvijas simboliem.

Pirmsskolas ēkas pagalmā no dabas materiāliem bērni kopā ar skolotājām veidoja Latvijas kontūru.

17. novembra rītā sagatavošanas grupas piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas svinīgajā līnijā, bet pēcpusdienā ģimenes bija aicinātas kopā ar bērniem iededzināt un ielikt svecītes Latvijas kontūrā, sūtot gaišas un labas domas mūsu Latvijai.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
pirmsskolas metodiķe
Marina Kalinka

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search