“Vasaras skoliņa” topošajiem pirmklasniekiem

No š.g. 22.augusta līdz 25.augustam katru rītu plkst. 9.00 Daugavpils Zinātņu vidusskolā pulcējas topošie pirmklasnieki, lai iepazītos ar klases audzinātājām, priekšmetu skolotājiem, savu klasi un skolas dzīvi.

“Vasaras skoliņas” laikā bērni piedalās latviešu un angļu valodas, matemātikas un datorikas, dabaszinību un sociālo zinību stundās, izkustas sporta un veselības nodarbībās, kopīgi muzicē mūzikas stundā, savas radošās prasmes atklāj vizuālās mākslas un dizaina un tehnoloģiju stundā.

Lai mācību dienas laikā būtu spēks pildīt uzdevumus un būt aktīviem, bērni dodas pusdienās uz skolas ēdnīcu.

Apmeklējot “Vasaras skoliņu”, bērni un arī viņu vecāki gūst pārliecību, ka skolā var justies droši, vienmēr būs pedagogs, kurš palīdzēs sarežģītākā situācijā.

Jaunajā mācību gadā 1. klašu audzinātājas būs Evita Vecele, Ieva Vitkova, Gunta Ivanova un Česlava Celitāne. Novēlam kolēģēm stipru veselību, enerģiju, iedvesmu un pacietību!

Paldies visām skolotājām, pedagoga palīgiem, psihologam un logopēdiem par aktīvu iesaistīšanos “Vasaras skoliņas” dzīvē!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

direktora vietniece izglītības jomā

Vilma Tāraude

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »