Vēstures olimpiādes 10.-12.klašu skolēniem 2. posma rezultāti

Daugavpils Zinātņu vidusskolas 16 skolēni piedalījās vēstures olimpiādes 10.-12.klašu skolēniem 2. posmā un esam gandarīti, ka pieci no viņiem ieguva godalgotas vietas.

Darja Dmitrijeva (11.b klase, skolotāja Tatjana Mamonova) ieguva Atzinību, Iļja Zaicevs (11.a klase, skolotājs Jānis Punculis), Dominiks Burlakovs (12.b klase, skolotāja Tatjana Mamonova) un Antons Pizāns (11.a klase, skolotājs Jānis Punculis) – 3.vietu, bet visaugstāk – uz 2.vietu – pakāpās Artūrs Akula (10.a klase, skolotājs Jānis Punculis).

Lepojamies ar mūsu skolēnu panākumiem un novēlam veiksmi turpmākajās olimpiādēs, izsakām pateicību skolotājiem par audzēkņu gatavošanu olimpiādei!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search