Viena diena Ventspilī

Pirms došanās rudens brīvlaikā, 20. oktobrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. a un 6. b klases skolēni kopā ar klases audzinātājām Natāliju Baranovu un Daigu Sarkani, kā arī sociālo zinību skolotāju Solvitu Lazdāni devās mācību ekskursijā uz Ventspili.

Pētot Latvijas dabas bagātības un dažādas pilsētas mūsu dzimtajā zemē, skolēni paši izvēlējās apmeklēt Latvijas rietumu pusi. Ekskursijas laikā ar kuģīti “Hercogs Jēkabs” skolēniem bija iespēja apskatīt pilsētas ēkas, tēlniecības darbus, kuģus ostāu.c.

Pēc tam skolēniem bija mācību ekskursija Ventspils zinātnes centrā “Vizium”, kur skolēni vairāk uzzināja par STEM – zinātni, tehnoloģijām, inženierzinātni un matemātiku. Galvenais, ka tur ir daudz interaktīvu un izglītojošu eksponātu. Laiks centrā paskrēja ātri, un skolēniem par centru palika tikai pozitīvs iespaids.

Un pēdējā aktivitāte – sportiskā – bija Ventspils Piedzīvojumu parkā, kur izbūvēta Baltijā lielākā rodeļu trase. Trases garums ir 800 m, ir iespēja izbraukt vairākas sarežģītas virāžas, kamanām sasniedzot pat 40 km/h lielu ātrumu. Skolēniem bija iespēja izmēģināt sevi vadītāja lomā.

Iespaidiem pārpilni un labā noskaņojumā ekskursanti atgriezās Daugavpilī.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
6. a un 6. b klases audzinātājas
Natālijs Baranova un
Daiga Sarkane

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search