Apgūstam finanšu pratību

   Turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad “Swedbank” piedāvāja īpašu finanšu pratības iniciatīvu “Naudas diena”, kas notika 31. oktobrī tiešsaistē visā Latvijā.    

Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni noskatījās trīs aizraujošas videolekcijas, kurās kopā ar skolotāju tika noskaidrots, kas ir ieguldījumi un vai ieguldīt tiešām var tikai bagātie, kā veidojas peļņa, kādi riski ir jāuzņemas, kā ieguldīt, lai nauda paliktu paša, nevis nonāktu krāpnieku maciņā.

Iegūtās teorētiskās zināšanas bija iespēja lietot praksē, veidojot ieguldījuma profilu, atlasot ienesīgākās akcijas pēc ekonomikas analītiķu ieteikumiem, analizējot tirgu, sadalīt akciju skaitu, balstoties uz kritērijiem, un pamatot savu izvēli.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības pamatu skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena 2024

Kopumā šogad 4. aprīlī “Ēnu dienā” piedalījās 37 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6.-12. klašu skolēni. Dalības rezultātā skolēniem paplašināts redzesloks par profesijām un darba vietām dzimtajā

Lasīt tālāk »

Skaista runa – augsts novērtējums

Š.g. 17. aprīlī Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, notika skolēnu skatuves runas konkursa Latgales un Sēlijas kultūrvēsturiskajos novados II kārta. Uz konkursu Rēzeknē kopā

Lasīt tālāk »
Search