Apgūstam finanšu pratību

   Turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad “Swedbank” piedāvāja īpašu finanšu pratības iniciatīvu “Naudas diena”, kas notika 31. oktobrī tiešsaistē visā Latvijā.    

Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni noskatījās trīs aizraujošas videolekcijas, kurās kopā ar skolotāju tika noskaidrots, kas ir ieguldījumi un vai ieguldīt tiešām var tikai bagātie, kā veidojas peļņa, kādi riski ir jāuzņemas, kā ieguldīt, lai nauda paliktu paša, nevis nonāktu krāpnieku maciņā.

Iegūtās teorētiskās zināšanas bija iespēja lietot praksē, veidojot ieguldījuma profilu, atlasot ienesīgākās akcijas pēc ekonomikas analītiķu ieteikumiem, analizējot tirgu, sadalīt akciju skaitu, balstoties uz kritērijiem, un pamatot savu izvēli.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības pamatu skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Vasaras skoliņa topošajiem pirmklasniekiem!

Aicinām reģistrēt topošos pirmklasniekus nodarbībām Vasaras skoliņā-2024, kuras notiks no 20.08.2024. līdz 23.08.2024. no plkst 9.00 līdz plkst. 13.10 Daugavpils Zinātņu vidusskolas 2.ēkā (18.novembra ielā 47)! Kontakti: 654

Lasīt tālāk »

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »
Search