Apgūstam finanšu pratību

   Turpinot pērn aizsākto tradīciju, arī šogad “Swedbank” piedāvāja īpašu finanšu pratības iniciatīvu “Naudas diena”, kas notika 31. oktobrī tiešsaistē visā Latvijā.    

Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni noskatījās trīs aizraujošas videolekcijas, kurās kopā ar skolotāju tika noskaidrots, kas ir ieguldījumi un vai ieguldīt tiešām var tikai bagātie, kā veidojas peļņa, kādi riski ir jāuzņemas, kā ieguldīt, lai nauda paliktu paša, nevis nonāktu krāpnieku maciņā.

Iegūtās teorētiskās zināšanas bija iespēja lietot praksē, veidojot ieguldījuma profilu, atlasot ienesīgākās akcijas pēc ekonomikas analītiķu ieteikumiem, analizējot tirgu, sadalīt akciju skaitu, balstoties uz kritērijiem, un pamatot savu izvēli.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
uzņēmējdarbības pamatu skolotājs
Nauris Kupcovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Cits Bazārs Rīgā

  Š.g. 2. decembrī septiņas Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) komandas gan no pamatskolas, gan vidusskolas posma piedalījās savu darinājumu tirdziņā “CITS BAZĀRS

Lasīt tālāk »

Vēsturei pa pēdām 

Š.g. 29. novembrī 10. b un 10. c klases skolēni ar kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” atbalstu apmeklēja Rīgas Motormuzeju, kur apskatīja bagāto ekspozīciju un

Lasīt tālāk »
Search