Vieslekcija par FLEX skolēnu apmaiņas programmu

Š.g. 28.septembrī pie 10.c klases skolēniem viesojās ASV Informācijas centra pārstāvji. Viņi skolēniem pastāstīja gan par FLEX apmaiņas programmu, gan par izglītības iegūšanu ASV kopumā.

FLEX programmas kuratori skolēniem paskaidroja, kā notiek dalībnieku atlase, kāds ir programmas ilgums, izmaksas un norise. Tika uzsvērts tas, ka angļu valodas zināšanām nav obligāti jābūt perfektām, lai piedalītos programmā. Skolēni arī tika iesaistīti nelielā viktorīnā par izglītību ASV, kā arī ieguva jaukas balvas no mūsu viesiem.

Daži 10.klašu skolēni jau ir pieteikušies FLEX apmaiņas programmai un gaida atbildi no organizatoriem. Lai skolēniem veicas un paldies ASV centra pārstāvjiem par vērtīgo informāciju!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

angļu valodas skolotāja

Alīna Piscova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search