Vieslekcija par FLEX skolēnu apmaiņas programmu

Š.g. 28.septembrī pie 10.c klases skolēniem viesojās ASV Informācijas centra pārstāvji. Viņi skolēniem pastāstīja gan par FLEX apmaiņas programmu, gan par izglītības iegūšanu ASV kopumā.

FLEX programmas kuratori skolēniem paskaidroja, kā notiek dalībnieku atlase, kāds ir programmas ilgums, izmaksas un norise. Tika uzsvērts tas, ka angļu valodas zināšanām nav obligāti jābūt perfektām, lai piedalītos programmā. Skolēni arī tika iesaistīti nelielā viktorīnā par izglītību ASV, kā arī ieguva jaukas balvas no mūsu viesiem.

Daži 10.klašu skolēni jau ir pieteikušies FLEX apmaiņas programmai un gaida atbildi no organizatoriem. Lai skolēniem veicas un paldies ASV centra pārstāvjiem par vērtīgo informāciju!

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils Zinātņu vidusskolas

angļu valodas skolotāja

Alīna Piscova

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Rudens krosa stafetes

Š.g. 21. septembrī Stropu estrādē notika Daugavpils pilsētas rīkotās sacensības ”Rudens krosa stafetes 2023″. Daugavpils Zinātņu vidusskolas sportisti startēja veiksmīgi, pamatskolu grupā izcīnot 1. vietu

Lasīt tālāk »

Panākumi pludmales volejbolā

Š.g. 22. septembrī Ogrē notika Latvijas skolēnu 77. spartakiāde pludmales volejbolā. Sacensības notika divās vecuma grupās: 2004.– 2007.g.dz. un 2008.–2010.g.dz. Daugavpils Zinātņu vidusskola startēja ar

Lasīt tālāk »