Vieta, kur dzīvo skolas vēsture

Pirmajā ziemas dienā, š.g. 1. decembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni uzzināja, ka mūsu skolā ir vieta, kur viņi nekad nav bijuši un pat nezināja, ka tāda eksistē. Skolēniem tas bija pārsteigums, viņi nenojauta, ka nākamā klases stunda notiks … viņu pašu skolas muzejā.

Muzeja durvis mums atvēra tā vadītāja Gaļina kopā ar gidi – 6. klases skolnieci Katrīnu. Muzeja vadītāja pastāstīja bērniem par uzvedības noteikumiem muzejā, savukārt Katrīna pastāstīja par muzeja vēsturi, parādīja retus eksponātus un interesantas fotogrāfijas.

Šajā aizraujošajā ekskursijā uz skolas muzeju bērni uzzināja daudz jauna, interesanta un izglītojoša, piemēram, kā agrāk izskatījās skolas forma, kā mainījās direktori, kādus apbalvojumus skola ir saņēmusi savas pastāvēšanas laikā. Trešklasnieki uzzināja, kādi pazīstami cilvēki ir absolvējuši mūsu skolu, kā arī pāršķirstīja vecās papīra dienasgrāmatas un liecības, skolas avīzi un daudz ko citu.

Liels paldies Gaļinai un Katrīnai par interesanto, aizraujošo stāstu un sirsnīgo uzņemšanu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
3. b klases audzinātāja
Alīna Grigorjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ēnu diena – 4. aprīlī

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 –

Lasīt tālāk »

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search