Vieta, kur dzīvo skolas vēsture

Pirmajā ziemas dienā, š.g. 1. decembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas 3. b klases skolēni uzzināja, ka mūsu skolā ir vieta, kur viņi nekad nav bijuši un pat nezināja, ka tāda eksistē. Skolēniem tas bija pārsteigums, viņi nenojauta, ka nākamā klases stunda notiks … viņu pašu skolas muzejā.

Muzeja durvis mums atvēra tā vadītāja Gaļina kopā ar gidi – 6. klases skolnieci Katrīnu. Muzeja vadītāja pastāstīja bērniem par uzvedības noteikumiem muzejā, savukārt Katrīna pastāstīja par muzeja vēsturi, parādīja retus eksponātus un interesantas fotogrāfijas.

Šajā aizraujošajā ekskursijā uz skolas muzeju bērni uzzināja daudz jauna, interesanta un izglītojoša, piemēram, kā agrāk izskatījās skolas forma, kā mainījās direktori, kādus apbalvojumus skola ir saņēmusi savas pastāvēšanas laikā. Trešklasnieki uzzināja, kādi pazīstami cilvēki ir absolvējuši mūsu skolu, kā arī pāršķirstīja vecās papīra dienasgrāmatas un liecības, skolas avīzi un daudz ko citu.

Liels paldies Gaļinai un Katrīnai par interesanto, aizraujošo stāstu un sirsnīgo uzņemšanu!

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
3. b klases audzinātāja
Alīna Grigorjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search