Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkurss „SAULES RITMI”

Š.g. 25. aprīlī notika vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursa „SAULES RITMI” Latgales konkursa 2. kārta.  
Esam priecīgi paziņot par Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēnu panākumiem konkursā.
Pateicības ir saņēmuši: Alina Truhanova (3. e klase), Violeta Varakina (5. b klase),  Ņikita Kovaļkovs (8. c klase), Sofija Kņaževa (9. b klase) un Marta Sterinoviča (12. b klase).
III pakāpe ir piešķirta: Arturam Bučelim (3. e klase), Viktoram Ignatjevam (4. c klase), Loretai Užulei (5. a klase) un Artjomam Kleimjonovam (8. a klase).
Godpilno I pakāpi ir ieguvis Romualds Šuļins (8. d klase).

Paldies visiem skolēniem par radošo spēju un talanta izpausmi! Pateicamies vizuālās mākslas skolotājām par savu audzēkņu motivēšanu un atbalstīšanu!

Par konkursu īsumā:
MĒRĶI UN UZDEVUMI
1. Stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem.
2. Sniegt iespēju konkursa dalībniekiem piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku (turpmāk-Svētki) mākslas projektā un izvirzīt dalībniekus Svētkiem.
3. Veicināt izglītības iestāžu mākslas pedagogu sadarbību un pieredzes apmaiņu.

Konkursu rīko Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, pašvaldībām, pašvaldību izglītības pārvaldēm un izglītības iestādēm.
Mākslas darbu vērtēšana notiek četrās vecuma grupās: 1.-3. klašu grupa; 4.-6.klašu grupa; 7.-9. klašu grupa un 10.-12. klašu grupa.
Konkursā piedalās izglītības iestāžu interešu izglītības vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmu audzēkņi.
Konkursa 2. kārtu kultūrvēsturiskajos novados vērtē VISC izveidota vērtēšanas komisija.
Darbi, kas 2. kārtā novērtēti ar pirmo pakāpi, var tikt izvirzīti dalībai XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izstādē 2025. gadā.

Vairāk informācijas:  https://www.visc.gov.lv/lv/vizuala-maksla

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ģimenes sporta diena

Kustīgs cilvēks ir laimīgs cilvēks, un veselīgs sports ir nepieciešams ikvienam.Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā notika “Ģimenes sporta diena” 6. klasēm. Neskatoties uz

Lasīt tālāk »

Ģimenes svētkus svinam kopā

Š. g. 22. maijā Daugavpils Zinātņu vidusskolā norisinājās īpašs pasākums, kas tika veltīts ģimenes svētkiem. Šo sirsnīgo notikumu organizēja 3. klašu skolēni un viņu skolotājas

Lasīt tālāk »

Pārbaudām zināšanas par Cietoksni

Šī gada 23. maijā notika pilsētas pasākums skolēniem “Cietoksnis – kultūras objekts un dzīvojamais rajons”. Pasākumā piedalījās Daugavpils Zinātņu vidusskolas 6. klašu skolēni Jūnija Malinovska,

Lasīt tālāk »
Search