Ziemassvētku radošo darbu konkursa skolēniem rezultāti

2022. gada decembrī Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde rīkoja Ziemassvētku radošo darbu konkursu skolēniem “American Cities Celebrate Christmas” ( “Amerikāņu pilsētas svin Ziemassvētkus”).

Konkursa uzdevums bija izveidot īsfilmu, animāciju vai slaidrādi par vienu ASV pilsētu un tās Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām. Konkursam tika iesūtīti 26 radošie darbi, un tajā piedalījās 56 skolēni no 8 izglītības iestādēm. Konkursa darbu vērtēšana notika četrās vecuma grupās, ņemot vērā darbu tehnisko, māksliniecisko un idejisko kvalitāti, idejas oriģinalitāti un atbilstību prasībām.

Esam priecīgi, ka visās vecuma grupās konkursa laureātu vidū ir arī Daugavpils Zinātņu vidusskolas skolēni.

1.-4. klašu grupā  1. vietu ieguva Varvara Trofimova (2. f klase),  5.-6. klašu grupā 2. vieta piešķirta Nikitam Deņisenkovam (6. e klase), bet  3. vieta – Milanai Svenčai (6. e klase). 7.-9. klašu grupā par 3. vietas ieguvējiem kļuva Juta Lipiņa, Kira Meine, Sofija Kožoroneka un Andrejs Belouss (8. f klase), savukārt vidusskolas posma grupā  2. vieta ir Laurai Jančenkovai, Samantai Dovganei, Darijai Ivanovai, Anastasijai Jefimovai (10. b klase), bet 3. vieta – Anastasijai Rostovai (12. b klase).

Paldies skolēniem par radošumu un aktivitāti! Pateicamies angļu valodas skolotājām Allai Jerofejevai, Karinai Truskovskai, Olgai Vasiļonokai un Ilanai Soboļevai par atbalsta sniegšanu skolēniem, gatavojoties konkursam!  

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
izglītības metodiķe
Anita Pleša

Avots: https://izglitiba.daugavpils.lv/2023/01/konkursa-american-cities-celebrate-christmas-rezultati/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search