Diena, kad visvairāk skanēja vārds “Paldies!”

11. janvārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā «PALDIES» diena, lai atgādinātu, cik svarīgi ik dienu ir izrādīt pateicību. Mazais vārdiņš “paldies” spēj sasildīt un iepriecināt.

11. janvāris ir tā diena, kad ikdienišķais vārds “paldies” vieno cilvēkus un mudina piedzīvot pozitīvās emocijas, pateicoties citiem.

Skolēnu pašpārvalde sagatavoja siltus pateicības vārdus par iedvesmu, atbalstu skolotājiem, vecākiem, klases biedriem un citiem cilvēkiem, kas ir blakus. Sākumskolas skolēni noformēja skolas telpas ar siltiem “Paldies” plakātiem. Skolēniem bija iespēja piedalīties “Paldies!” akcijā ar devīzi: “Noplēs pateicības lapiņu un uzdāvini cilvēkam, kuram vēlies pateikties!”.

“Paldies” dienas atmosfēra ļāva izjust šī vārda maģisko nozīmi, jo, to dzirdot un saņemot, cilvēka zemapziņā radās pozitīvs noskaņojums un brīnišķīga enerģija visai dienai.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
skolēnu pašpārvalde,
psiholoģes
Jeļena Podmišaņina,
Olga Vasiļjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Profesiju nedēļa pirmsskolā

Sākot no š.g. 19.februāra līdz pat 23. februārim Daugavpils Zinātņu vidusskolas pirmsskolas 11. un 12. grupas audzēkņiem bija jautra un aizraujoša nedēļa, jo šīs nedēļas

Lasīt tālāk »
Search