Diena, kad visvairāk skanēja vārds “Paldies!”

11. janvārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā «PALDIES» diena, lai atgādinātu, cik svarīgi ik dienu ir izrādīt pateicību. Mazais vārdiņš “paldies” spēj sasildīt un iepriecināt.

11. janvāris ir tā diena, kad ikdienišķais vārds “paldies” vieno cilvēkus un mudina piedzīvot pozitīvās emocijas, pateicoties citiem.

Skolēnu pašpārvalde sagatavoja siltus pateicības vārdus par iedvesmu, atbalstu skolotājiem, vecākiem, klases biedriem un citiem cilvēkiem, kas ir blakus. Sākumskolas skolēni noformēja skolas telpas ar siltiem “Paldies” plakātiem. Skolēniem bija iespēja piedalīties “Paldies!” akcijā ar devīzi: “Noplēs pateicības lapiņu un uzdāvini cilvēkam, kuram vēlies pateikties!”.

“Paldies” dienas atmosfēra ļāva izjust šī vārda maģisko nozīmi, jo, to dzirdot un saņemot, cilvēka zemapziņā radās pozitīvs noskaņojums un brīnišķīga enerģija visai dienai.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Zinātņu vidusskolas
skolēnu pašpārvalde,
psiholoģes
Jeļena Podmišaņina,
Olga Vasiļjeva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fantastiskie vasaras ziedi

Tā kā aprīlis un maijs Daugavpilī vienmēr saistās ar “Mākslas dienām”, kad pilsētā tiek atklātas daudzveidīgas mākslas izstādes, Daugavpils Zinātņu vidusskolas vizuālās mākslas skolotāji piedāvāja

Lasīt tālāk »

Kad ciemos atnāk Luksofora kungs

Atbildot uz jautājumu, ko bērniem patīk darīt vasarā, atbildes ir šādas: peldēties, sauļoties, vizināties ar velosipēdu un skrejriteni, doties pastaigās ar vecākiem pa pilsētu. Lai

Lasīt tālāk »
Search